Syn sa zľakol psa

helen334
5. okt 2022

Ahoj
Prosím vás
dnes sme boli na prechádzke s mojím skoro 5 mesačným synom, držala som ho v náručí a ukazovala psa vo voliere ktorý naraz tak brechol že coflo aj mňa.
Mohlo sa.mu z toho zlaku takému malemu dačo stať?

andrejkap123
5. okt 2022

@helen334 😂😂😂😂😂

helen334
autor
5. okt 2022

@andrejkap123 prečo dôvod na smiech? Nebolo to naozaj nič príjemné

minenkas
5. okt 2022

@helen334 netreba chodiť k cudzím psom a ten sa ešte naľaka v živote

viestta
5. okt 2022

@helen334 nič mu nebude. Ešte sa prelakne x krát kým vyrastie, aj keď už bude dospelak

helen334
autor
5. okt 2022

Ďakujem vám za upokojenie

zobaka
5. okt 2022

ak ma zdrave srdce infarkt urcite nedostal, ved zivot je jeden velky strach aj tak, este toho bude :D

vahcaac
5. okt 2022

@helen334 nie, neboj 🙂 netreba deti chrániť úplne pred všetkým. Moj sa tiež zľakol xy krát. Mame psa doma a ten začal brechať v izbe hocikedy aj v noci keď maly spal 🙂

stellarstar
5. okt 2022

@helen334 dúfam že túto otázku nemyslíš vážne. A čo by sa mu také mohlo stať? Debil z toho s prepáčením nebude a ani autizmus z toho nebude mať. Zľakol sa a je to normálna reakcia organizmu. Nič mu predsa nebude.

helen334
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
solange7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
5. okt 2022

@stellarstar ludia otupjevaju, co narobime 😀

stellarstar
5. okt 2022

@helen334 helenka nestihla som tvoju odpoveď prečítať

lenkadenisa
5. okt 2022

@solange7 budeš mať šťastie 🍀

sonicka96
5. okt 2022

@solange7 ja by som sa bála že by som stála aj ja 😄😄😄 (vtip)

h2
5. okt 2022

@helen334 U nás sa hovorí "tak sa zľakol, až si kakol". Takže, keď sa mu stalo toto, tak prebaliť. 😁 Ináč mu nebude nič, neboj.

ivs97
5. okt 2022

No náhodou ja chápem tvoju otázku a obavu..ja mam prvé dieťa a tiež som nad tým minule zamyslela keď sa môj malinký tak zľakol že sa rozplakal.. Ale po chvíľke bol v poriadku, neboj určite je aj tvoj 🙂

andrea_prestastna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
5. okt 2022

@helen334 Zlaknutie je normalna sucast zivota, bezna reakcia, dieta sa uz narodi tak, aby si s nim vedelo poradit.

ankare
5. okt 2022

@helen334 nič sa mu nestalo,neboj

saxana000
5. okt 2022

5 mesacnemu sa nestane nic max bude revat 10 minut.pri 5 rocnom uz by mohol byt problem ale nie ked pes stekne...kamoske malu poskriabal kocur a bol to spustac zajakavania.trapili sa s tym 2 roky.

helen334
autor
5. okt 2022

Nechápem poniektoré vaše komentáre, slušne som tu napísala, lebo ma to trápilo, nie som nejaká preafektovana matka, jasné že nejdem teraz stresovať a sedieť doma lebo vonku štekajú psi, toto ale bolo zblízka, nečakane od veľkého psa čo má poriadne hrubý brechot. Preto má to vyľakalo. Poznám prípad kedy došlo k zlaku a dieťa sa začalo zahľadzovať.
Ak ste nemali čo k tomu slušne napísať, tak nerozumiem načo ste to komentovali vašimi blbými komentarmi. Ja vám tiež neurazam vaše deti, ani vás tak si to odpustite. Ďakujem

lukbe
5. okt 2022

@helen334 čo je to zahľadzovat?

helen334
autor
5. okt 2022

@lukbe to je že sa zahľadel na jedno miesto a žiadna reakcia nie je dlhší čas

gelifil
5. okt 2022

sú aj pripady, ked zacal clovek koktat......tiez nechapem tie blbe komenty

mikadooo
5. okt 2022

@helen334 možno sa teraz bude báť psíkov, lebo to bude mať niekde v podvedomí skryté. Alebo voliér, prípadne miest, ktoré pripomínajú voliéru. Ale možno ani nič sa nebude diať. Uvidíte časom 🤷.

mamutka
5. okt 2022

@helen334 ja ti napíšem toľko, že si do budúcnosti zapamätaj, že sa nikdy nepostavite nikomu ku bráne a pod a nebudete pozerať na psa. Ak vás ten pes sleduje pohľadom a je to dominantný strážny pes a malý sa mu samozrejme pozrie do očí, je to pre psa jasná provokácia. Utok na jeho osobu. Okolo plotov so psami prechádzaj kľudne a nevšímavo. Ak tam bude veselá kopa s chvostom roztočenym ako ventilátor, má chuť s vami nadviazať kontakt. Ak sa len pozerá, skenuje ta a čaká ci budeš provokoval. Z jeho pohľadu si obťažovala jeho územie, ty si provokovala
Deti treba učiť, že k cudzím psom sa nepriblizuju, nehladkaju, ak sa predtým nespytas majiteľa, či psík to ma rad, nedáva sa ruka psovi ani vtedy zhora na hlavu, ak by to mal rád a pod. A nauč ho aj, že áno, steknutie je niekedy brutal sok, ale tak psík rozpráva, zdraví sa a pod.

helen334
autor
5. okt 2022

@mamutka bol to bratov pes ktorého poznám od šteniatka, ja sa ináč psov bojím to je jediný pes ktorého nie

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamutka
5. okt 2022

@helen334 vidíš, on vie, že máš zo spov nervy. Nuž, stalo sa, ale ako som písala, tie všeobecne veci treba dodržiavať. Pohľad do očí proste nie. Ja som to všetko usilovne učila syna a dokonca aj muža, potom čo sme mali nečakane veľmi nepríjemné stretnutie s obrovským psom patriacim totálnemu magorovi. Ten pes naozaj nemohol za to, že ma bordel v hlave, lebo mu šéfuje mental.

danica2711
6. okt 2022

@helen334 nikde nepíšeš, ako reagoval malý, len že "coflo" teba. Malý možno ani nevedel, že by sa mal zľaknúť, buď v pohode, nič mu nie je