Syn padol 2x na hlavu

donutka99
30. apr 2022

Zdravím, syn padol pred asi týždňom na hlavu. Z postele keď sme spali.... A dnes padol keď sa hral pri postavený..... Pls poraďte. Ci to nebude niečo vážne. Alebo mam sním ísť račej na pohotovosť ale nič tam nemá len hrcu... ďakujem

matullienka
30. apr 2022

@donutka99 neviem ako je starý ale minimálne treba sledovať, ja osobne by som skocila na pohotovosť. Na posteľ si dajte nejakú zábranu aby sa vám v noci neskotulal

lenuska9999
30. apr 2022

@donutka99 sledujte ho, pokiaľ nezvracia a nemá jednu zrenicu väčšiu ako druhú je to ôk. Ale tým pádom treba nejako brániť. Nenechávať ho spat na posteli , ale v postieľke, alebo minimálne kúpiť zabranu. Aj z malej výšky môžu byť pády s nasledkami

tosomja
30. apr 2022

@donutka99 môže a nemusí. Podľa toho, ako starý je a ako reaguje, by som s ním zašla na pohotovosť.

ibrunova
30. apr 2022

Udrel sa na hlavu na čele či dozadu?

donutka99
autor
30. apr 2022

@tosomja ma rok

donutka99
autor
30. apr 2022

@ibrunova do zadu

donutka99
autor
30. apr 2022

@matullienka áno asi pôjdem sním na pohotost aj keď vyzerá ze mu nič nieje, ma rok

ibrunova
30. apr 2022

@donutka99 môj spadol, keď mal rok. Vypil mlieko, všetko vyvracal, bol malátny, tak sme sli.. Ale to bolo z väčšej výšky. Len ho sleduj, ak sa správa normálne, asi by som nešla.