Syn okúsil farbičku

27. sep 2022

Ahojte. Prosím vás môj syn si kreslil. A kým som ja bola v inej izbe tak on si odhryzol s farbičky. Môže sa mu niečo stať? Diki. (prosím blbé komentáre si nechajte pre seba.)

pribinak
27. sep 2022

Čo je to blby komentár? Myslíš si, že by predávali farbičky ktoré môžu niekoho otráviť?
Nie.

Synovi sa nič nestane

bessie12
27. sep 2022

A co by sa mu malo podla teba stat ? Nic mu nebude. Neskor to vyluci z tela von.

autor
27. sep 2022

@pribinak nie je to blbý komentár. Zľakla som sa lebo bol celý modrý od tej farbičky. A písala som že blbé komentáre si nechajte pre seba.

minenkas
27. sep 2022

Tak teraz vie ako chutí modrá

autor
27. sep 2022

@minenkas Tak to áno 🤣. Ale dosť som sa zľakla keď som prišla k nemu.

minenkas
27. sep 2022

Ešte toho poje a ani nebudeš vedieť

zuzinka888
27. sep 2022

Neboj nic sa nestane. Moje deti mali pravidelne modre hovienka.

autor
27. sep 2022

@zuzinka888 Tak aspoň neni jediný 😁

simca06022011
27. sep 2022

Neboj, tieto kresliace a pod veci pre toto treba non-toxic kupovat ☺️ presne je to taka vec ktoru hadam kazdy koštuje 😂🤦🏻‍♀️

autor
27. sep 2022

@simca06022011 Som zvedavá čo ešte bude mať na muške. 😄

nikpa
27. sep 2022

Ešte poje iné sajrajty, na tú farbičku si budeš spomínať v dobrom 😅 U nás zatiaľ vedie požužlany špačok z cigarety 🤦🙈 skoro som sa povracala keď som mu to vyberala z úst. Mala som chuť utekať do najbližšieho obchodu a dať mu upit volakeho 70% alkoholu.

autor
27. sep 2022

@nikpa 🤣🤣To si neviem ani predstaviť.

zuzinka888
27. sep 2022

Presne. Špaky, pouzite zuvacky,sople, cukrik zo zeme, atrament( vdaka za tornada a piloty) ruž a ine chutovky. Ak si niektore mamicky myslia ze ich dieta to nikdy neochutnalo tak🙂😏

autor
27. sep 2022

@zuzinka888 Jejdaaa.. 🤣Tak to sa mám načo pripraviť.

syslik81
27. sep 2022

hold bude mat farebne hovienko .. snad tu otom nebude dalsia tema ☕

autor
27. sep 2022

@syslik81 Tak to sem určite dávam nebudem. Ani písať že čo by to mohlo byť. Slušne som položila otázku že či mu niečo môže byť.

zuzinka888
27. sep 2022

Teraz ma napadlo. Raz som v parku poslala syna odhodit do kosa pouzitu vreckovku cca 10 m od nas. Vratil sa s načatym hotdogom, ktory tam niekto, ktovie kedy, odhodil. Samozrejme ze ochutnal- a mnam. Skoro ma 🤢🤢

autor
27. sep 2022

@zuzinka888 No fuuj. Až ma naplo. Môj tiež všetko ide zahodiť do koša. Ale ešte som ho zatiaľ nevidela chvalabohu nič stade ochutnať.

basska_b
27. sep 2022

Moje deti aj z mlaky pili 😄 haluz, ze im nic nebolo (asi len stastie...)

autor
27. sep 2022

@basska_b Tak to som už raz videla. Ale to nebolo moje dieťa.

deimosko
27. sep 2022

Moja minule vykakala stupel do usi 😂 to som čumela

autor
27. sep 2022

@deimosko Tak teda deti asi ozaj všetko okusia 😊

anavixy
27. sep 2022

@zuzinka888 o boze dodnes ma striasa ked si spomeniem ako sme boli s asi 2r neterou v nakupnom centre, zastavili sme sa pri bankomate a zrazu pozerame ze odkial ma zuvacku 🙈🙈🙈 našla 😂🙊

autor
27. sep 2022

@anavixy 🤣A chutila? 😄

anavixy
27. sep 2022

Nič moc, bola už značne vyžuvaná 🤣🤣

autor
27. sep 2022

@anavixy No fuj. 🤮

anavixy
27. sep 2022

Veď toto 🤢 brrrr

zuzuliennka1
27. sep 2022

aach, este sa bude krmit kadecim, mojmu synovi jedno obdobie chutil piesok, kebyze pieskovisko nejake ciste zamknute, ale normalne pristupne - teda rozumej - wc pre vsetky okolite psy a macky, nastastie to nemalo dlhe trvanie a vzdy som zasiahla, ale obcas sa stalo, ochutnal, a tu je, nic sa mu nestalo, chory este nebol doteraz

babydesire
27. sep 2022

Neboj..moja vtedy 2rocna zjedla plastovu gulku z hracky, na druhy den mravce a na treti som gulku (s kolickom na nose) vulovila z hovienka. Syn ked mal tak 3roky zjedol citujem "mamiiiiiii 😫😫😩😫😩😫😩 zjedol som cestuu " (zjedol nalepku z detskej autodrahy) chvilu trvalo kym som zazehnala jeho paniku..takze klud, pockaj az si nimi bude farbit pery (moj vlastny pokus z detstva), a tiez viem, ze fixky su kysele