Syn má vlhký kašeľ, ale doktorka mu dala kvapky na suchý

20. dec 2023

Prosím vás, doktorka dala synovi (2 roky) sirup ditustan pričom syn má produktívny, vlhký, kasel, je neuveriteľne celý zahlieneny. Mohla sa pomýliť? Jasne som jej to povedala a syn teda rozhodne nema suchý kasel

nika11103
20. dec 2023

Ja som teda posledný zástanca sa “kafraniu sa” lekárom do remesla , ale toto určite nie , určite jej zavolaj , neviem či mu to náhodou aj nemôže uškodiť ak mu budeš dávať sirup na suchý a pritom má vlhký . Určite jej hneď zavolaj 🙂

willacontella
20. dec 2023

A dala mu aj ine lieky?

autor
20. dec 2023

@willacontella atb megamox duo

autor
20. dec 2023

@nika11103 ďakujem za Váš komentár. Naozaj sa doktorka pomýlila. A dieťa ponorené v hlienoch a chrci jak na smrteľnej posteli. Úžasné naozaj..

nelca0510
20. dec 2023

Ja neviem,ale veď každý má právo pomýliť sa. Zavolala si,zmenila sirup na kašeľ a hotovo. Nech je čím skôr zdravý.

nika11103
20. dec 2023

@nelca0510 no jasne , ale je pomýliť sa a pomýliť sa . Máte doma dvojročné dieťatko čo sa trápi a dostane zle lieky , je trosku iné ako keď sa pomýlia v obchode a dajú vám červene tričko namiesto čierneho ..:. Ja hovorím ja naozaj nekafrem lekárom do remesla riadim sa nimi vždy ale toto by sa nemuselo stavať .

juliacenc
20. dec 2023

V lekarni mas XY volnopredajnych sirupov a kvapiek tak chof nieco kupit

kimina21
20. dec 2023

Mozem sa opytat?Robila mu aj CRP?

autor
20. dec 2023

@kimina21 nerobila. Najprv chcela, potom sa opýtala ci mal teplotu aj poslednú noc, povedala som, že áno. A na základe toho som pochopila, že ho neurobila

veronikavaneska
20. dec 2023

Ja by som šla do lekárne a tam sa poradila ak by aj lekárnička spochybnila liek tak by som volala lekárke.

autor
20. dec 2023

@veronikavaneska pomýlila sa lekárka. Písala som hneď do ambulancii a áno, zmylili sa

autor
20. dec 2023

@nika11103 Presne.