Svrbenie očí u 3,5 ročného syna

miska7754
15. jún 2021

Ahojte moj syn 3 a pol rocny si svrbi oci stale ked pride z vonky a ma ich opuchnute aj v skolke davate normalne deti do skolky ked maju svrbenie oci a opuchnute? Dakujem

bloger
15. jún 2021

môže to mať alergiu

miska7754
autor
15. jún 2021

@bloger toto iste mal minuly rok a boli sme u doktorky ta naa poslala na ocne a iba kvapky a gelik dal mu a fenistil kvapky a ze to nebudr alergia povedala

grilazka
15. jún 2021

@miska7754 Aj moj syn to máva,ale na jar a vzdy som si myslela,ze ma oci citlive na chlad,vietor🙄 Ale tento rok som bola s nim u detskej a zhodli sme sa,ze to bude alergia. Takze nas poslala na alergologiu.

miska7754
autor
15. jún 2021

@grilazka hej? A normalne chodi do skolky ano? No pojdem snim asi v pondelok lebo ide aj ku zubarke zeby sme akocili aj za nasou doktorkoi

bloger
15. jún 2021

@miska7754 tak predpokladám, že doktorka to vie posúdiť lepšie ale predsa myslím si že alergologické vyšetrenie by mu neublížilo len sa to potvrdí alebo vyvráti

grilazka
15. jún 2021

@miska7754 Moj uz chodi do skoly a zacali mu oci opúchať az ked mal asi 9 rokov. A este som zabudla,ze vtedy mu aj tecie z nosa ako keby voda. A hlavne v noci.

miska7754
autor
15. jún 2021

@grilazka aj mojmu tecie z nosa ale nie ako woda normalny soplik a davam ho do skolky normalne ci by som nemala?

pribinak
15. jún 2021

@miska7754 toto je podľa mna jasna alergia. To ho necháš trápiť do pondelku? Normálne chod k doktorke nech Vám predpise antihistaminika, aspoň nejaké základne

Určite večer vyčistiť nos vodou, minerálkou, slabým slanym roztokom. Na oci slnečne okuliare aj keď nesvieti slnko

grilazka
15. jún 2021

@miska7754 Ja som ho davala,lebo sopel mal hlavne v noci a cez den len sem tam. Akurát tie oci,ale tak "vedela"som,ze to neni nakazlive,ale ze je to z toho "vetra" Ja som mu uz potom sama od seba kupila v lekarni allergodil do nosa a neskor mi ho predpisala aj dr. A do oci nam predpisala spersallerg a predtym som mu kupovala ocuflash.