Svrbenie nôh štvorrročného syna

damiansarah
14. nov 2021

Dobrý deň,
Môj syn pred 4 týždňami bral ATB, bol chorý..... Po uzdravení za 2 týždne sa začal sťažovať, že ho skrabu nohy - chodidlá (predpokladám, že ho svrbia),a pretrváva to už 2 týždne, stále si skrabe medzi prstami a nart.... Viditeľné tam nič nie je, nemá to ani červené, ani suché.... Za pár dní ako začalo svrbenie dostal nejakú virozu, raz vracal, a je trochu prechladnuty... Keď je ešte bosi, tak celkom v pohode, hovorí, že ho svrbí, ale keď mu dám ponožky, vadí mu to, je nervózny, vraj Svrbi viac, keď niečo na nohe ma .... Posledne mu ponožky prepieram ručne.... Bola som aj u Dr. Robila crp, skontrolovala moč, a pozrela nohy... Všetko mal v poriadku..... Nestretli ste sa z niečím takýmto, pripadne co pomohlo? Ďakujem

llubi
17. máj 2023

Dobrý deň, prišli ste nato kde bol problém?môj malý 4 ročný ma taký istý problém.

damiansarah
autor
17. máj 2023

@llubi dobrý deň, ani nie,mierne to prestalo,jedine histaminovu intoleranciu má

masha123
26. jan 2024

@llubi dobry den, mozem sa spytat ako ste dopadli? Dcera 3 rocna dnes v noci sa strasne skrabala na chodidlach nemohla vobec spat ani fenistil nepomahal a rano najprv nic a potom zase. Co to napokom bolo dakujem

llubi
26. jan 2024

@masha123 nakoniec to prešlo same, ale myslim, že to mal z topanok. Vymenili sme topanky a svrbenie prestalo.

masha123
26. jan 2024

@llubi ona si vcera zrovna naboso skusala take detske umele topanky princeznovske ci to teda z toho. Aj ste nieco na to davali? Ja aspon fenistil kvapky ine som nemala ale moc nepomohlo

damiansarah
autor
26. jan 2024

@masha123 môj syn má histaminovu intoleranciu, neviem presne z čoho to bolo,bol chorý, či aj nejaký infekt, časom to už nerobí, ale celkovo mu vadí, keď má krivo ponožky a tak, možno viac citlivý

masha123
26. jan 2024

@damiansarah dakujem no dnes uz nevyriesim nic akurat volam doktorke a nemozem sa dovolat co by jej pomohlo. V skolke maju velmi vela chorych deti takue predpokladam ze sa nieco toci aj pri nej a mozno to tak zacina. Tiez brala atb pred tyzdnom douzivala mala streptokoka

damiansarah
autor
26. jan 2024

@masha123 presne malý predtým bral ATB