Suchý kašeľ u 6 mesačného bábätka. Čo s tým?

d_anica
5. apr 2012

Poraďte mi prosím ako by som mohla uľaviť synčekovi od kašľa. Má 6 mesiacov a v utorok sme boli na očkovaní. Nič mu nebolo, nemal ani horúčku a teraz večer začal sucho kašľať. Inak vyzerá byť v poriadku. Nerobila by som paniku, keby nešli teraz sviatky a hneď po Veľkej noci sa chystáme cestovať, tak nechcem nič zanedbať. Ďakujem za všetky rady a názory 🙂

lejlla
5. apr 2012

neviem ci sa moze davat tento sirup aj takym babatkam,ale nam pri suchom kasli pomohol SINUPRED

kytykenka
5. apr 2012

ja davam STODAL

xenicka13
5. apr 2012

ja davam ditustat

lubina
5. apr 2012

Ja by som zavolala Dr. alebo sa isla opytat na pohotovost, ved je to este male miminko a ked sa po sviatkoch este aj chystate cestovat. My nemame velmi dobre skusenosti so suchym kaslom, takze ja by som urcite kontaktovala lekara. Nasadit nieco tak malemu babatko by som sa sama bala, clovek nikdy nevie......aj alergia moze byt, aj hocico ine. Mozno som az prilis opatrna, ale starsej dcere prave potakom suchom kasli zistili alergiu, zial ☹

luciferkax
5. apr 2012

Stodal je síce homeopatický sirup, ale nám pomohol... ked bol suchý kašel častý, a obbťažoval ho, začala som dávať stoptussin, síce silný , ale rýchlo účinný :D najma na noc :D

pitik
5. apr 2012

Ak mas doma Fenistil, dala by som aj ten a inak stoptussin, alebo ditustat

31majka12
6. apr 2012

Ahoj ja som malemu davala Stodal...a zabral po 3 dnoch...

simonne1
7. aug 2014

Ahojte, moj syn bude mat 7 mesiacov a 3 den ma suchy kasel. Kasle len obcas v noci vobec. Nostek ma zahlieneny. Sestricka v ambulancii nam poradila sinupret. Ale neviem ci to pomoze aj na ten kasel alebo len na sopliky. nemate s tym niektora skusenost. S tym kaslom niekedy mam pocit, ze nie je ozajstny...neviem ci pol rocne dieta kasle ako dospely alebo inac 🙂

ajana1
7. aug 2014

tak nas 5 mesacny bobak to mal tiez a znelo to skor ze si skusa "kasel". Ono ho to o par dni preslo ako vsetko co sa nove nauci. Urcite by som z toho nerobila paniku. Ak to bude mat tyzden potom by som zvazovala ist navstivit lekara. Netreba drobcov zbytocne krmit liekmi ak to fakt nie je nevyhnutne.