Suchý kašeľ a chytené priedušky

seat967
3. okt 2014

ahojte maminy chcem sa informovat ci aj vase dieta tym preslo. syn od konca augusta ma s prestavkami taky hnusny suchy kasel potom mokry a nezabudam napisAT ze ma pri tom chytene aj priedusky 😒 no a dnes sme zas leteli ku dr. ze zas kasle 😒 tak doktorka stale citala zaznami a nakoniec mi povedala ze ma pravdepodobne virus podobny ciernemu kaslu ( na cierny kasel je ockovany). a tak sa pytam ci ste mali s tym skusenost dakujem

cerez
3. okt 2014

@seat967 A robila mu testy na čierny kašeľ? Poznám dve rodiny, kde deti boli očkované a predsa mali čierny kašeľ.

seat967
autor
3. okt 2014

@cerez nie urobila mu vyter z hrdla a v pondelok ze budu vysletky a podla toho mu vezme krv. lebo sme uz objednany na krv v novembri nejak lebo ideme na alergologiu

cerez
3. okt 2014

Moja dcéra okolo 4-5 roku stále kašľala. Výter dopadol dobre, ale z krvi jej vyšli biele krvinky zlé. Celkovo imunoglobulíny. Poslala nás na alergo. Testy na alergiu dopadli dobre, tak riešila alergologička imunitu. Do vyše roka a pol všetko uťalo. Držím palčeky, nech tieto obdobia kašľov čo najrýchlejšie prejdu.

daol
3. okt 2014

@seat967 my sme sa takto trápili rok stále dookola suchý kašeľ a chytené priedušky nakoniec sme šli na alergologiu a zistili jej alergiu od vtedy je pokoj berie lieky u nás to bolo od maja do októbra vyteri a krv mala ok

seat967
autor
3. okt 2014

@daol my ideme ale az v novembri 😒

daol
3. okt 2014

@seat967 ja som bola konečne šťastna že zistili z čoho je ten hnusny kašel ona vypila medecíny na litre

seat967
autor
3. okt 2014

@daol my tiez kazdu chvilu atb ☹ uz mam toho dost

daol
3. okt 2014

@seat967 a robila ti doktorka crp aby zistila či su potrebné antib.

seat967
autor
3. okt 2014

@daol to je to z prsteka vsak? ano to nam robi dost casto ( maly sa uz narodil s infekciou tak preto ) ☹ ale stale to mame dobre ale jemu to ide stale na priedusky alebo pluca

danielahamar
3. okt 2014

hlásim sa, u nás to tak bolo a náhodne sa nato prišlo, lebo našu mudr. zastupoval iný doktor a ten mu zobral krv, výter, snímok a už snímok sa mu nezdal, povedal, že toto nie je klasický kašel 🙄 ale ináč sme boli "chorý" skoro každé dva týždne do cca jeho 7rokov a presne takto ako to opisuješ, alergik nie je podľa testov a hlavne sme to málokedy riešili ant. erdomed dosť často užíval