Suchá koža a produkty LR

marika1712
7. jan 2018

Ahojte maminky, syn (10mesiacov) má strašne suchú pokožku. Vyskúšali sme bepathnen, excipial aj oilatum do vody, ale žiadne zlepšenie 🙁 rada by som vyskúšala produktu LR pre deti, máte s tým niekto skúsenosti??

babatkoo
7. jan 2018

Ahoj ja pouzivam uz rok pre syna ktory ma teraz 2 a pol roka tuto radu AP+. Ma od nich krem, sprchovy gel a ja som spokojna. Menej sa skriabe a koza je v lepsom stave. Ma velmi suchu kozu hlavne tam kde si ju mechanicky drazdi. Teraz jazdil 2 dni na odrazadle a medzi nohami na vyslovene suche lisaje :(. Tak som zacala intenzivne mastit AP+ kremom 3x denne a uz to ma celkkm pekne. Tak za mna odporucam

timkuska
7. jan 2018

My sme tým máme rovnaký problém,super je je tiež Bioderma Atoderm olej do sprchy (1l) a k tomu krém. Ešte aj 3,5 mesačná dcéra má z toho peknú hlávku,nerobi sa jej seborea ako jej sestrám 🙂

timkuska
7. jan 2018

Na Feedo bola nedávno akcia na tie výrobky 🙂

katkafilkorova
14. jan 2018

Aj my máme problém so suchou pokožkou na tvaricke najmä lička a čelo ....máme 2 mesiace ....oleje do vody nepomáhajú..prosím vás o radu ak máte skúsenosť ďakujem

nikolkaem
14. jan 2018

Ano mam skusenosti s produktami LR..som.poradca , kludne sa ozvite rada pomozem 🙂

lucie0505
14. jan 2018

Ahoj, mam syna sice uz starsieho (bude mat 4 roky), takze som neskusala priamo radu pre babatka. Ale zacinal sa mu robit ekzem, ma to po mne, ja som bola ako dieta silna ekzematicka a ani nechcem spominat na to, ake gebuziny na mna doktorka patlala. Synovi som davala Aloe vera krem s propolisom a kupila som aj jeden gel, broskynovy. Ekzem zmizol, tak som sa odhodlala vyskusat aj ich kolostrum a s tym mame tiez super skusenosti. Minulu zimu bol maly stale chory, vlani v septembri nastupil do skolky a vynechal zatial asi 2 dni. Takze s LR mame dobre skusenosti a aj ich rada pre babatka bude asi ok 🙂

nikolkaem
14. jan 2018

@lucie0505
@lucie0505 tesi nas to, ze sme vam pomohli 🙂

sabinalozekova
19. okt 2020

@marika1712 Ahojte,
ak je tu niekto z okolia Prievidze a má záujem o výrobky LR alebo si chce privyrobiť, prosím kontaktuj ma na fb - Sabína Ložeková alebo mi zavolaj na 0903509865.
Samozrejme ak nie si z okolia PD, môžeš ma taktiež kontaktovať. Rada ti poradím a všetko vysvetlím! 🙂