Sú toto parazity?

mojeprvebabatko
17. máj 2023

Mala rozpráva že ju bolieva pupok, plus že ju boli riťka už asi 3 mes. Doktorka sa ju rozhodla preliečiť na parazity. Z 3 stolice nič nevyšlo. Prosím vás čo môže byť toto? Parazit,či nejaké jedlo? Z banána? Či blbosť? Nič iné ma nenapadá 😭😭😭

mojeprvebabatko
autor
17. máj 2023
mirkava
17. máj 2023

@mojeprvebabatko parazity by jej ukázal rozbor stlice si myslím

mojeprvebabatko
autor
17. máj 2023

@mirkava práveže som čítala na internete,že by to ukázať nemusel,tak neviem...

andrejkap123
17. máj 2023

No banan sa cely rozlozi….. podla mna to je nieco co tam nema byt. Alebo trava. Ale tak to hadam nejedava 🤣

mojeprvebabatko
autor
17. máj 2023

@andrejkap123 našla som aj toto...tak ja neviem..myslíš,že banán sa rozloží?

katarinka89
17. máj 2023

@mojeprvebabatko keď jej zo vzorky stolice nič nevyšlo, treba sa rýpať v ho.ne a vešať to na koňa 🙈 lebo kon vie viac ako labak omg.....no comment

andrejkap123
17. máj 2023

@katarinka89 ano, nie vzdy to labak, ak teda neboli zbierane vzorky 3 a viac dní ukaze……

rebekamarcusko
17. máj 2023

@katarinka89 naozaj to rozbor nemusí zistiť. A toto veru vyzerá ako parazit podla mna

rebekamarcusko
17. máj 2023

@katarinka89 a neviem ci ste mali niekedy parazity ,ale vtedy je bohužiaľ.na mieste stolicu skúmať. Mali sme mrle a poviem ti toľko co som sa napozwrala vtedy stolice ,som myslela ze ma porazi

1mina
17. máj 2023

Aj mne doktorka hovorila ze zo stolice sa to bezne v labaku nezachyti, musela by sa nosit viac krat opakovane, aj tie parazity mavaju nejake cykly kedy sa vylucuju von
nemusi byt zrovna v.tom testovanom kusku

mojeprvebabatko
autor
17. máj 2023

@rebekamarcusko prosím ta a ako vyzerali mrle?

macekovam
17. máj 2023

@mojeprvebabatko mrle sú malé červík ako v čerešní..

rebekamarcusko
17. máj 2023

@mojeprvebabatko ano také krátke cerviky,ktoré vidno v stolici a aj v noci ich je vidieť,keď dieťa spi už takú hodinku a pol. Tak som sa vlastne presvedčila že sú to mrle. V noci som sa mu kukla do zadočku a samé biele cerviky tam mal. Po tomto som skúmala naozaj každú stolicu.

majkakvet
17. máj 2023

@mojeprvebabatko bananove vlakna🙂 to su. Aj ja som si myslela, ze su to parazity. Nie ste prva ani posledna🙂

mojeprvebabatko
autor
17. máj 2023

@majkakvet ďakujem ☺️ pre pokoj duše som to zaniesla do labaku,tak snáď je to čo vravíte.

ptvw
24. júl 2023

@mojeprvebabatko co to bolo prosim Ta? Ja som za ten banán

mojeprvebabatko
autor
25. júl 2023

@ptvw asi skôr banán alebo dáke jedlo.netusim. dala som to do laboratória na vyšetrenie parazitov a bolo to negitivne. Ale aj tak následne sme sa preliecili pre istotu celá rodina