Sú to ovčie kiahne?

tina_tar
1. jún 2023

Ahojte, tie, ktorých detičky si prešli kiahnami, ako vyzeralo u vás prvé štádium? Synovi sa toto spravilo dnes na boku a hrozne stresujem ci to nemôže byť kiahna, lebo o 2 dni máme letieť na dovolenku a mám pocit že každá ďalšia minúta nevedomosti ma zabije 😂 na googli som našla len fotky keď sú naliate tekutinou

ankare
1. jún 2023

@tina_tar podľa mňa je to štípanec

ankare
1. jún 2023

@tina_tar vyrážka je len jedna? Nepribudaju?

tina_tar
autor
1. jún 2023

@ankare všimla som si ju asi pred 2 hodinami a zatiaľ nieje nič ďalšie, neviem však ako rýchlo by to malo "vyrásť"
Tiež dúfam že je to stipanec, ale stresujem kvalitne 😂

kayyaa
1. jún 2023

Podla mna tiez stipanec, kiahne vyzeraju inak😊

tamvtme
1. jún 2023

Tiez tipujem stipanec od komara

tina_tar
autor
1. jún 2023

@kayyaa
@tamvtme
Ďakujem zienky, verím že máte pravdu 🙂 už nám za posledný týždeň prišlo do cesty toľko prekážok ktoré sme kvôli dovolenke prekonali, už som sa stihla asi 2 hodiny aj tešiť az kym som si nevsimla tuto vyrazku 😅 tak si uvedomujem že je to možno prehnané, no fakt ma to vydesilo.

mirkava
1. jún 2023

@tina_tar môj mal takéto a nakoniec to boli kiahne

mirkava
1. jún 2023

@tina_tar juj tak dúfam ze som ta teraz nevystrasila. Môj mal takú aj na bruchu

tina_tar
autor
1. jún 2023

@mirkava tak si teraz riadne zamiesala karty 😖 no nič, tak uz mi ostáva jedine počkať do rána, verím, ze ak sú to nedajbože kiahne, tak do rána budú aj ďalšie a budeme múdrejší

mirkava
1. jún 2023

@tina_tar mal ale aj teplotu a nechutenstvo. Držím palce nech je to OK.

heln
1. jún 2023

@tina_tar ahoj, naozaj kiahne na zaciatky vyzeraju ako stipance, do rana budes naisto vediet ci su to kiahne, ak ano, bude ti to jasne.

dadis
1. jún 2023

Treba hladat vo vlasoch, ak najdes tam, tak su to kiahne.

maminkadeticiek
1. jún 2023

Ked je podozrenie na kiahne treba okupat dieta v teplej vode.Ak su to kiahne zacne sa po tdjnteplej vode rychlo vysievat a vies na cpm si.Ale toto je prilis zapalene na kiahnu.Podla mna to kiahna nie je.

tina_tar
autor
1. jún 2023

@dadis ďakujem za radu, prehliadla som ho pred spaním celého a chvalabohu nemal ani vo vlasoch, ani nikde inde na tele žiadnu ďalšiu. Verím že máš pravdu a žiadne kiahne nebudú

@maminkadeticiek Ďakujem, ak by do rána nenastal žiadny progres, tak skúsim tú teplú vaňu 😊

janage
2. jún 2023

Skus potrieť gélom po postúpení hmyzom.. Ak sa to do par hodín výrazne zlepší, nie je to kiahna

tina_tar
autor
2. jún 2023

Baby myslíte že keď sa od včerajšieho poobedia do dnešného rána nespravila ďalšia, tak je to zažehnané? Či to môže trvať aj dlhšie kým by sa spravila ďalšia? Táto sa mu trosku zväčšila a aj ho srbi. Stále nevyzerá kiahnovo?

ankare
2. jún 2023

@tina_tar stále si myslím,že sú to štípance