Sú to kiahne?

bona69
1. jún 2023

Myslíte že sú to kiahne? Nevidela som naživo, tak neviem ako by to malo vyzerať, neviem žeby v škôlke mali, ani sme s nikým neboli v kontakte, akurát vo vedľajšej dedine boli. Vyhádzal sa včera poobede,svrbí ho to, do piatku mal tri dni teploty bez iných príznakov, od soboty kaslal a sopel. Nejde mi to ani poriadne nafotiť, ma to iba na chrbte a bokoch, na brušku len pár, zajtra volám aj dr., Čakali sme či to nebol len ochvat nejaký ale nejak to nemizne no ani nepribúda. Ďakujem za odpovede

dankavass
1. jún 2023

Úplne rovnako, tiež som si nebola istá, včera to videla pediatrička a sú to kiahne... Dokopy má len okolo 30ks (dnes štvrtý deň), len na bruchu, chrbte, nohách, rukách, hlavu vôbec...

bona69
autor
1. jún 2023

@dankavass a boli ste osobne či len foto si posielala, neviem či s ním môžem vôbec do ordinácie

dankavass
1. jún 2023

@bona69 musíš najprv zavolať, kiahne sú infekčné, aby vám stanovila presný čas, kedy prídete. Naša má takú izolačnú miestnosť. Najprv som jej poslala fotky, volala mi, že to kiahne sú, ale máme sa prísť ukázať ku koncu ordinačných hodín.
Našťastie máme veľmi mierny priebeh

bona69
autor
1. jún 2023

@dankavass aj naša má takú, no uvidíme čo mi povie, ďakujem pekne za odpoveď