Sú to kiahne?

26. apr 2022

Pls, najprv som si myslela,že su to potnicky, no dnes to ma takéto.
Ďakujem za radu.

anjelicek26
26. apr 2022

Kiahne toto nebudu...vyzera to ako pohryzene od blchy...

joesvk
26. apr 2022

Mne sa zdá, že môžu to byť kiahne. Keď sa vyrážky budú o deň dva meniť na také ako tá je jedna vpravo dole akoby zahnisaná, tak by to mali byť kiahne.

anjelicek26
26. apr 2022

@joesvk to je podla mna bradavka, len to ma otocene, je to hrudnik... urcite to treba ukazat lekarke, ma toho vela aj tak.

lusinda1989
26. apr 2022

U nás kiahne takto vyzerali zo zaciatku

joesvk
26. apr 2022

U nás takto. 😕

lusinda1989
26. apr 2022

Ale to vaše mi nepríde ako kiahne ma ich viac menej približne na jednom mieste veľa vieš čo myslím že je tam pár lozisiek ale inak čisto či?

joesvk
26. apr 2022

A typické pre ne je, že vyrážka sa vyvíja. Vidím tam rôzne.

autor
26. apr 2022

No ďakujem, boli sme kade tade cez víkend, aj v takom Hoplande, tak sa spotil..... včera mal vysypane koleno pár bodiek,myslela som že to sú potnicky, zavše to už mal, dnes prišiel zo škôlky vysypaný obe nôžky, bruško, doskrabany, za deň sa mu z 5 bodiek na kolene urobilo toto....🤔

pimpa12
26. apr 2022

Kiahne väčšinou začínajú na hrudi a hlave a potom sa rozširujú na končatiny. Toto mi ako kiahne nepripadá.

autor
26. apr 2022

Blcha??ale ráno to nemal, no amen, hádam nie, veď stále periem, lebo ma problém ze sa v noci cikne, tak periem prádlo každý deň, už aj to som myslela ze ci z toho ze sa pocika v noci, a raz som mu vyprala veci našich prácim gélom nie detským, vek 3,5 roka

pimpa12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
26. apr 2022

Volala by som zajtra Dr. Pošli jej foto

autor
30. apr 2022

Ďakujem vám za pom9c, kiahne To neboli, liečili sme ho 3 krát denne masť od dr a už je to ôk.