Štvormesačná dcérka často grcká

tanula222
16. jan 2017

Mala bude mat 4 mesiace kojila som len mesiac potom sme mali bebu pro ale zapekalo ju tak som pres tyzdnom zmenila po recenziach na babylove. Kakanie sa ovela zlepsilo ale posledne dva dni dost vela grcka. Neviem teraz ci je to mliek alebo cim. Lebo aj z beby zvykla grckat ale teraz viac. A neviem preco len teraz dba dni ked je mlieko iz tyzden. S ktorym um pri grckani ste boli spokojne? Vopred dakujem za vsetky komenty.

janci05
16. jan 2017

Ahoj. Ja som synovi do jedného roka dávala Nutrilon a potom sme prešli Na Sunar. Aj on sa vedel niekedy pogrckať, ale pár krát tak ozaj riadne a to mi povedala doktorka, že je to z prejedenia. Moc mu chutilo papať a rýchlo začal naberať na váhe, tak som mu znížila dávku. Potom sa to upravilo.

anini12345
16. jan 2017

ahoj, my sme sa tiez kojili iba mesiac:( po cisarskom mi v porodnici maleho prikrmovalii Nutrilonom, tak sme skusili najprv ten, ale maleho zapekalo. po konzultacii s pediatrickou sme na jej odporucanie skusili sunar, ale maly z neho vrackal. tak sme potom skusili bebu a ta nam sadla a papame ju doteraz. kazdemu babatku sadne nieco ine, opytajte sa pediatricky a skuste aj ine UM🙂

laura43
16. jan 2017

Ahoj.Moja malinka tiez grckala.My sme boli nastaveni s porodnice na Bebu,ale potom mala zacala grckat.Boli sme na aj gastre.Zistili jej reflux.Mala zle priberala a nechcela papat.Zacali sme to riesit tak,ze zmenili sme mliecko na Nutrilon a pani.dr.nam odporucila Nutriton.Vyskusali sme ale zase malo priberala,a grckala.Zacala som jej davat slaby ryzovy vyvar a krmila som ju pred spanim aby bola v klude,lebo ona je dost ziva.Take sidlo.Davala som ju po papani do zvysenej polohy a ked si odgrcla tak isla spinkat. Treba byt ale trpezlivy.Nam to pomohlo.Po zavedeni tuhej stravy zacala priberat sice pomaly ale pribera.Mala tiez grckala ked jej isli prve zubky v 6 .mesiaci.Potom sa stav upravil a prestala grckat.Drzim palce.