Strie v 15. rokoch

7. dec 2020

Ahojte. Kedysi som bola obézna, schudla som, a teraz mám strie všade. Strašne sa za to hanbím. Čo sa dá s tým robiť ? :(

medeaa
7. dec 2020

Prestat sa hanbit. Je to ludske telo, je to prirodzene. Casom mozu byt menej vyrazne, ale pokial viem, casto sa im jednoducho neda zabranit ani sa s nimi neda velmi efektivne bojovat. Nikto normalny ta nebude za strie sudit a nebudu mu vadit. Mne pripadaju zaujimave, dokonca aj moj manzel ma strie, pretoze strasne rychlo v puberte vyrastol a ja ich na nom milujem.

alikal
7. dec 2020

aj ja som mala na prsiach a zadku, lebo som sa prilis rychlo zagulatula tam, boli az brontovo fialove, do roka zmizli uplne. teraz mam nove po porode a tiez casom skoro uplne vybledli, vobec sa za to nehanbi, manzelovi mojmu absolutne nevadia

ninusa221
7. dec 2020

Si mlada telo sa vyvija mne skoro nárasti prsia a tiez mam strie ale male teraz počas korony som si všimla že sa mi robia na stehne kedže som dosť pribrala ale neboj sa vekom ti to vadit prestane možno za to že si ešte mlada tak ti to vadi chapem

lolazmola
7. dec 2020

Veľa ľudí má strie nie je sa za co hanbiť, časom budú menej viditeľné. Ak Ti mam dat radu odporúčanie tak Bi oil je na takéto veci super. Je na jazvy

anjelicek26
7. dec 2020

Bud na seba hrda, ze si schudla, hlavu hore. Kedze si mladucka, oni zblednu, poriadne ich natieraj, nevystavuj slnku (nemali by sa opalit aspon prvy rok po vzniknuti) a daj tomu cas. Dcera ma silne strie na prsiach, narastli jej velmi bohuzial, neda sa s tym moc co robit, natiera si to a uvidime. Tiez jej vravim, ze proste je to ako to je, hlavne, ze je zdrava. V dnesnej dobe ludia pripisuju taku dolezitost vzhladu, ze je to az smutne.

cookie29
7. dec 2020

Nic, moze to byt chudnutim alebo aj tym, ze si podrastla. Strii sa nezbavis, casom zblednu.

lija22
7. dec 2020

ale lepsie mat strie ako byt gulka nie? pocuj oni vyblednu casom, nebudes ich vobec vnimat. btw muzi si taketo blbosti vobec nevsimaju

pdt
8. dec 2020

aj moja dcera ma 15 a pol roka dozadu tak podrstla ze ma na zadku obrovske strie. Tiez jej vysvetlujem ze zblednu casom, kupili sme krem a natiera. Je to sucast zivota.

babydesire
10. dec 2020

Veru, @lija22 ma pravdu,,zvyknes si, a navyse casom ich budu mat aj tvoje rovesnicky ktore ich teraz nemaju... Ja ich mam od puberty,jedna moja kamoska od porodu,,