Stretli ste sa s takýmito kožnými problémami u mesačného dieťaťa?

erdolino
3. mar 2021

Ahojte, prosim vas stretli ste sa niekto s podobnymi problemami? Nasa malicka ma na tvari taketo vyrazky, zvlastne je, ze z hodiny na hodinu sa jej to zlepsuje/zhorsuje. Raz skoro nic nema a za 3 hodiny katastrofa a tak dookola. Doktor nam dal kvapky Fenistil, ale ziadna zmena, buduci tyzden sme objednani ku koznej. Dakujem

tehotna40
3. mar 2021

Ahoj naša má 2 mesiace a ma to tiež aj keď nie až takto veľmi iba trosku na lickach, dr nám dala holtovu mast

lubiss
3. mar 2021

mozno ma ak kojis nejaku reakciu na to co zjes ked sa jej to meni zeraz ma viac raz menej....

ivka21
3. mar 2021

Mi sme dávali bepanthen ale nie ten na zadoček alé ten druhy a zabralo

marianarem
3. mar 2021

@erdolino Nas bol v tomto veku podobne vyhadzany, presne aj sa mu to vselijako menilo. Bol na UM, takze stravou to nebolo. Kedze som nevedela, co to presne je, tak som mu velmi nic na to nedavala, cakala som na najblizsiu poradnu. No ale par dni pred nou si to rozmyslel a zmizlo mu to 🙂

suzitok
3. mar 2021

Moj to mal tiez, vyslovene az taku "hrosiu" tvar akoby...skusali sme všeličo, nic nepomohlo, akotak zaberal holtov krém ...potom casom to uplne ustúpilo

mony_s
3. mar 2021

Ahoj, vyzerá to ako alergická reakcia. Nám vždy pomôže Perilla krém od Biomedu.

fatima99
3. mar 2021

@erdolino vyzera to ako alergicka reakcia, no ked nezabera ani fenistil tak neviem, ak je kojena moze jej robit zle to co zjes ty.

bebotka
3. mar 2021

@erdolino vyzerá to ako novorodenecké akné, detičky to zvyknú mať postupne to samé zmizne prípadne natierať tým holtový🙂

majamat
3. mar 2021

mozno novorodenecky ekzem. aj moja mala neico podobne a neilen an tvari,a le aj na tele.

majamat
3. mar 2021

teraz pozream, ze okolo nosteka je to take zltejsie, akoby tam boli chrasty. este mi to pripomina seboreu. moja mala vo vlaskoch,a j ked mala o nejake tie mesiace viac.
https://www.google.com/search?q=seborea+u+deti&...

erdolino
autor
3. mar 2021

Dakujem vam, ale vidim, ze 10 ludi, 10 nazorov 🙂 Divne je, ze niekedy jej to behom par hodin znicohonic takmer uplne zmizne a tesime sa. A za par hodin zas 😔 Uvidime co povie ta kozna. Dufam, ze to nebude ta seborea 😔

23simi
3. mar 2021

@erdolino
Ja som malemu natierala tvaricku 3x denne repikovym cajom a zlepsilo sa mu to. A to mal velmi skarede. Kupala som ho v ovsenych vlockach.

monikamama
3. mar 2021

Moji vsetci traja takto vyzerali ,teda nie, omnoho horsie. 🙂 prvemu zabrala kalciova mast, u druheho to zmizlo samo a treti mal rozne kremy od koznej ale tiez to proste zmizlo samo casom, teda uz som mu to len premastovala indulonou.

tehotna40
3. mar 2021

@erdolino viac bab píše ten holtov krem co dala aj nám ale keď ste objednaný kozej tak uz radšej počkajte. Nasej to tiež mizne a potom sa znovu objaví, a všimla som si ze to viac mávala keď som ju natierala po kupani tak sme kúpili bio kozmetiku od saloos tak uvidíme ci to ustúpi. Držím palčeky a prajem veľa zdravia

andreatytler
4. mar 2021

@erdolino Je tu dobra kozna lekarka Dextella14, skus sa jej opytat.

erdolino
autor
5. mar 2021

Tak je to seborea 😔 Lekarka nam predpisala nejaku masticku ktoru sme si museli dat na mieru namiesat tak uvidime.

andreatytler
5. mar 2021

@erdolino Dakujem ze si dala vediet ako to dopadlo. Ono to pomoze inym mamickam ak maju nieco podobne.
Vidim ze si smutna ze malicky ma seboreu, ale skus to zobrat z tej dobrej stranky. Tieto kozne problemy su postrach. Velakrat ani sami doktory nevedia co to je a tak len strielaju na slepo masticky a skusaju co zaberie. Dufam ze u vas sa to coskoro zlepsi.

majamat
5. mar 2021

@erdolino neboj, to bude dobre. moja to nemala za take a mala to len vo vlaskoch, ale po nejakom case nemala nic a ani teraz nic nema.