Strata rovnováhy

majuusiik
28. júl 2016

Ahojte. Môj 2,5 ročný syn minulý týždeň prekonal angínu. Všetko už bolo v poriadku , ale včera ráno sa zobudil a nemohol sa postaviť na nožičky,bol malátny,strácal celkovo rovnováhu. Samozrejme som na smrť vystrašená bežala hneď k lekárovi. Dvaja pediatri aj neurológ sa vyjadrili, že sa to niekedy stáva po vírusovej angíne a že by to do 2-3 dní malo prejsť. Chcem sa spýtať či tu nemá niekto podobnú skúsenosť a ak tak ako to prebiehalo a ako dlho to trvalo u vás, kým sa dieťa dostalo zase do normálu? ďakujem 😒

jeennyv
28. júl 2016

@majuusiik ja ti poviem, len moju nedavnu skusenost, boli ma lava noha chodidlo, vela chodim v praci atd. pretazenie, mozny zapal, ale lekarka, ortopedka sa ma prave pytala, na virusove ochorenia anginy atd, cize urcite to bude mat nejak nadväznosť a môže to ovplyvniť, lebo aj pri chripke atd, ta bolia svaly a vsetko, pozoruj ho tych par dni a ked sa to nezlepsi chod k odbornikovi, rtg atd. moze byt, ze mu to sadlo niekde inde

seahorse27
28. júl 2016

Moj maly sice nemal anginu, ale prekonal 6. chorobu. V case, ked bol vyhadzany, bol celkovo malatny. Na nohy sa sice postavil, ale motalo ho, stracal rovnovahu....trvalo to cca 2-3 dni, potom sa dostal do normalu.

jankes
6. dec 2017

Dobrý. Chcem sa spýtať ako ste dopadli s tou stratou rovnováhy. My sme v nemocnici presne s tým istým problém om. Ráno padá do strany. pred obedom už mu nič nie je. Druhý deň po zobudení to isté. Umieram od strachu.