Stolica u 3,5-ročnej

kikadzi
27. máj 2024

Ahojte, uz sa tu co to popísalo o kakani aj slm to citala ale uz neviem co mam robit. Dcera ma problem s kakanim. Raz je to dobre a kaka normalne do wc. A raz je to tak ze zadržiava obcas sa pokaká do gati obcas v noci ked spi to z nej vyjde. Stale ked jej treba kakat je to ceremónia v zmysle vidime ze jej treba nepovie a zadržiava potom uz ked realne jej treba dobrovolne povie ze ide a obcas sa vykaka ale to je zazrak. Popritom reve ako ju to boli ale niekedy si myslim ze aj neboli. Stolicu ma v poriadku. Predtym som si davala pozor a davala jej pit vela vody nech nema tvrdú ale teraz aj ked kaka do gati stolica nieje tvrdá je v poriadku. Stravu ma pestrú. Ja uz som zúfalá nevim co robit.

ptvw
27. máj 2024

Skus jej podložiť nohy keď je na WC nech sa ma o co zaprieť (ak ich nemá podložené) neviem inac poradiť

thirstymonk
27. máj 2024

@kikadzi Smer detsky psycholog. Nie je to hanba. Moj mlady to robil tiež presne tak isto. Teraz bude mať 6, ma zapchu, imrvere uživa prehaňadlo + glycerinovu čipku a hemeroidy ma jak stary dedo... 6 ročne dieťa :(