Stolica pri rotavíruse

simbibimbi
20. jún 2024

Ahojte baby, som nová, takze neviem či do dobrého fóra píšem. Ale iné som chcela…
Môj malinky má už 2 deň takúto stolicu (má skoro 4 mesiace). Najprv mal hnačky, doktorka spravila ster, vyskytol sa Rotavirus, 2 dni hnačky, potom 2 dni zápcha, dala som mu Sabsimplex, ráno stolica ok, poobede už som našla v stolici take malé čierne časti. Na druhý deň (teda dnes) už viacej tých čiernych častíc, volám lekárke, neordinuje… starý rodičia, bez dovolenia dali trosku výživy banán-jablko, môže to byt kvôli tomu? Stej výživy mal naozaj máličko, ale predsa, priložím foto.
Ďakujem vopred a pekný deň prajem 🥹
PS: farba stolice bola taka skôr do žltá, len blbe svetlo na foto.

anavixy
20. jún 2024

Cierne moze byt z vyzivy. Davaj probiotika Probiofix imun baby (nie Biogaiu, ta je na bolest bruska, potrebuje teraz kmene). Stolica je ok, ok frekvencia, ok konzistencia, zatial nie je co riesit.

simbibimbi
autor
20. jún 2024

@anavixy mám klasické probiotiká Probio Maxik z Dr. Max. Ďakujem moc za upokojenie, lebo asi by som ani nespala.

anavixy
20. jún 2024

@simbibimbi skus ten Probiofix radsej 🙂 to je osvedcena kvalita

simbibimbi
autor
20. jún 2024

@anavixy ďakujem krásne 🙂

simbibimbi
autor
20. jún 2024

@anavixy ešte otázočka, ten probiofix imun nieje od 6 mesiaca? Na internete to píšu… maly bude mat ešte len 4

anavixy
20. jún 2024

Nie nie 🙂 oba su vhodne pre deti od 0m, ale je to myslene tak ze do 6m staci davat aj probiofix baby a od 6m alebo teda konkretne od prvych prikrmov automaticky prejst na probiofix baby imun. Pozri krabicku, tam je to pekne napisane : od narodenia, obzvlast vhodny pre 6m+