Stolica novorodenca

peta3456
10. nov 2020

Ahojte idem si k vám po radu. Synček ma 3 týždne sme na UM. Nekakal dva dni bruško ho neboli vetry má a sa puči iba. Pozerala som do konečníka nič tam nemal. Čo mám robiť? Je to nejaký problém že nekaka?

denden77
10. nov 2020

@peta3456 moja ma 9 tyzdnov a od zaciatku kaka 3x do tyzdna 😊

whatever1
10. nov 2020

@peta3456 Ako si mu pozerala do konečníka? Lupou? Ci si mu robila kolonoskopiu? 😅

alenkay7
10. nov 2020

@peta3456 je to normálne, mne sa stalo že skoro týždeň nekakala, bežala som k doktorke a ta mi odporučila čajík. Vraj sa to stáva keď nemá tuhú stravu ešte . Tiež ju nič nebolelo. Keby bolelo treba ísť hneď k lekárovi.

peta3456
autor
10. nov 2020

@whatever1 niekto tu chce byť zaujímavý. Pýtala som si radu a či to je problém. Teplomerom či nemá zápchu. Pani dôležitá ak sa nechceš tomu vyjadriť normálne tak si radšej zapchaj hubu.

whatever1
10. nov 2020

@peta3456 Ale prosím ta, nemusíš sa hneď urážať....Napísala si, že si sa pozrela do konečníka... úprimne co si ma človek pod tým predstaviť? Ozaj som nevedela čo si pod tym predstaviť, tak som to obrátila na žart. Ale s tebou asi sranda nie je, vsak? A teplomer sa neodporúča veľmi používať na "vyvolanie" stolice, rektalna rúrka je bezpečnejšia a účinnejšia.