Šrobárov ústav - Dolný Smokovec

mata391
23. jún 2021

Prosím vás, boli ste s dieťaťom na liečebnom pobyte v Šrobárovom ústave v Dolnom Smokovci? Ako prebiehal pobyt? Momentálne musia aj deti absolvovať antigenove testy, robia ich na mieste. Idu prosím vas s paličkou moc hlboko? A ešte otázka, prepláca niečo z toho aj poisťovňa? Ďakujem

kiwinetta
24. jún 2021

Ahoj. Boli sme tam ešte pred pandémiou. celý pobyt hradí poisťovňa. Ak chceš nadštandard vtedy si priplácaš. Za mňa je tam fajn boli sme tam mesiac

mata391
autor
24. jún 2021

@kiwinetta ďakujem 😊 keď mi odtiaľ volali, tak mi vravela, že platím ubytovanie od 5 eur za najlacnejšiu izbu kde budem mat spoločne WC aj sprchu s inými na chodbe alebo 18 eur/noc. ak chcem mať sama plus strava 10 eur na deň. Celkom sa mi to zdá veľa, preto ma napadlo ci niečo hradí poisťovňa. Mesiac ste si vy žiadali? Mne navrhla od utorka do piatku alebo do ďalšieho utorka, čiže týžden

kiwinetta
29. jún 2021

Sýn mal ťažký zápal pľúc a hneď po mesiaci v nemocnici sme sa presúvali tam na liečenie. Platila som tuším seba ako si pamätám ale za syna nič. Izby sú tie obyčajné v pohode ako v peknej nemocnici. Mne to už po mesiaci v normálnej nemocnici bolo jedno.