Spavé dojčené dieťa po druhej dávke Pfizer

martinamatulka
7. jan 2022

Ahoj mamičky. Chcela by som sa opýtať, tie ktoré ste sa dali očkovať počas kojenia nestalo sa Vám, že bolo vaše dieťatko spave? Ja som dnes po druhej dávke Pfizer a drobec celý deň spinka. Bojím sa čo bude v noci. Myslieť , že to môže mať súvis. Ja nemám žiadne vedľajšie účinky ani po prvej dávke som nemala. Ďakujem

petamich
7. jan 2022

@martinamatulka jezis kiezby 😂😂 srandujem, nie dieta spave nebolo ani po prvej ani po druhej, moje dieta nebolo spave ani po jeho ockovani, nieto po mojom

martinamatulka
autor
7. jan 2022

@petamich veď môj sa toež veľmi so spánkom nekamaráti, preto mi to je divné dnes

domiklik
7. jan 2022

@martinamatulka ja som bola na očkovaní za plného dojčenia, a teda takuto reakciu som nezaznamenala... Zmeraj teplotu, ak si tak ešte neurobila 🙂

lucka114
7. jan 2022

@martinamatulka u nás v pohode... Možno to je len náhoda. Detsky spánok sa mení ..

junovedievca
7. jan 2022

@martinamatulka nam tuez spal vselijako .raz spal id 16tej do rana a inokedy 4x po 30 minut.a ano bola som ockovana a bolo to aj pred tym aj potom.aj teraz je to tak ,ze dakedy prekvapi

martinamatulka
autor
7. jan 2022

Ďakujem Vám žienky za reakcie. Teplotu nemá , tak možno bol dnes viac unavený. Len pri tom ako malo spáva bežne ma to dosť prekvapilo , tak som sa radšej obrátila na Vás. Aj ked som rada za takýto oddychový deň aj pre mňa ked toľko spinka 😀

jaga18
7. jan 2022

Nie, vôbec 🤷‍♀️ aj keď ja by som nebola proti 😆 Ale bez srandy... Nie, ani na množstvo mlieka a ani na malého očkovanie nemalo žiadny vplyv u nás.

mogaa
8. jan 2022

@martinamatulka nie dieťaťu, ty si zmeraj teplotu...ono môžeš mať v tele nejaký zápal, iný vírus...očkovanie ako také čiastočne zníži krátkodobo imunitu a prejaví sa to, čo máš v tele....čiže ak máš skrytý zápal, môže sa prejaviť....spavosť bábätka môže byť aj počasím(ochladenie, mrholenie) alebo jednoducho zhoda náhod a niečo na neho lezie...na 99,9% to nemá žiadny súvis s tvojím očkovaním.....neočkuje sa živým vírusom....