Spánkové laboratórium v Martine

lubicamacakova
16. dec 2015

Ahojte. Viete mi niekto niečo povedať o spánkovom laboratóriu v Martine?

mirabelalka
22. feb 2019

Aj mňa to zaujíma. Už ste tam boli?

mirabelalka
22. feb 2019

@lubicamacakova aj mňa to zaujíma. Už ste tam boli? Viete mi napísať nejaké info? Ďakujem

klementina9
27. sep 2020

@mirabelalka dobrý deň, absolvovali ste vysetrenie v spank.lab.?

mirabelalka
1. okt 2020

@klementina9 áno, boli sme

klementina9
4. okt 2020

Máme aktuálne vyšetrenie za sebou .Zážitok obrovský, ale podarilo sa😥
V týcto CORONA časoch nás prijali rovno do spánkového lab.(inak ide matka s dietatom na izbu a až pred spaním ide do lab.)
Ak máte dieťa čo pije ešte mlieko z fľaše určite si zoberte ohrievačku.Keďže tam idete len na 1noc dá sa to zvládnuť. Izba pekná.Len pre ročné dieťa komplikované. Ak som chcela ísť na WC sedela dcéra pripútaná v kočíku(aj ten sa zíde).Postielka je síce so zabranou okolo,ale velmi vysoko.Sama v nej byt nemohla.
Takze s dieťaťom do 6m a potom asi nad 2r sa myslim v kľude 😉Inak ozaj kompikovane.
Podstatné je však vyšetrenie .O tom nejdem písať.Je to potreba a som šťastná, že sa podarilo.Lebo najmenej treba 6h záznam.
Píšem to tu, ak by niekto hladal info ako ja.A moc toho na nete nie je🤔❤🍀🍎 #_detskespankovelaboratoriummartin

kaitlin3
29. apr 2021

@klementina9 ahoj prosím, my ideme o mesiac, za akú dobu ste mali výsledky? Ďakujem

klementina9
29. apr 2021

@kaitlin3 ahoj, zbežne zaznam pozreli hneď a keďže tam zachytili apnoe , tak sme boli na orl, gastro sono, neurolog.To nas poobjednavali .Vysledky byvaju tak do mesiaca asi.Nam to trvalo dlhsie,posuvali sa vysetrenia koli covid. Na celonocnom sme boli v oktobri.....
A kolko ma dietatko?

kaitlin3
29. apr 2021

@klementina9 2,5 roka 🙂 som strasne zvedava ako to bude, prosim a rodic je s dietatom na izbe? a dieta ma zabezpecenu stravu?

klementina9
29. apr 2021

@kaitlin3 ano mali sme veceru, ranajky a aj obed, lebo nas prepustili neskor.Ano je tam postielka aj postel.Len ta postielka bola vysoko a mriezka nizko.Ked sa postavila ,tak by vypadla.Ale ona mala 12m.Vasa uz bude v pohode.Ono vraveli mi tak,ze koli corona opatreniam som isla rovno do spankoveho.Inak by vas prijali na izbu a az na vecer by ste isli spat tam.Tak neviem ako to je na izbe.
Od doobedia bolo dlho do vecera, tak som sa prechadzala aj po meste,aj ked by ste sa mali zdrzovat len v nemocnici ked ste hospitalizovany😉
Aj pre dospeleho sa da zaplatit strava,ale neviem ako teraz ,vtedy som nemohla koli corona.Ale aj bufet je v nemocnici.Ale dospely vydrzi aj na suchej strave😉

klementina9
29. apr 2021

@kaitlin3 a ak sa mozem opytat, dietatko ma aky problem?Ja nechcem vyzerat zvedavo, len stale zbieram informacie , je toho na nete veeeelmi malo ohladom spanku a problémov okolo....

kaitlin3
29. apr 2021

@klementina9 my chodíme už dlhšie k neurologičke kvôli problémom s rovnováhou pri chôdzi, len teraz sme jej na kontrole spomenuli že maly nám stále hrozne spi v noci, stále sa budí a s takym vreskom obrovským, aj keď po chvíli zase zaspí, niekedy sa to deje v noci raz a niekedy aj 10 krát, ale deje sa to každú noc... tak ideme zistiť čo by to mohlo byt, či kŕče či nočné desy či čo... ale toto má od narodenia a už je to 2,5 roka a ďakujem krásne za informácie, ja som bola s malým hospitalizovaná v novembri tak viem ako to tak chodí počas korony, dosť bieda len to sme boli normálne na klinike 4 dni

klementina9
30. apr 2021

@kaitlin3 drzim palce, nech sa vsetko vyriesi a pomozu dietatku aj vam🍀

lucibaba
7. jún 2021

@kaitlin3 dobrý deň,prosím Vás som zvedavá...my máme tiež od narodenia problémy so spaním,ešte mi neprestal noc,každú noc sa budí so strašným revom a už ma o mesiac tri roky.co Vám prosím Vás zistili?nočné mory?ako to tam funguje?lebo neviem si predstaviť,že by môj spal niekde inde,ako doma a už vôbec nie,že by mu niečo nalepili na telo.dakujem krasne

alka13
15. feb 2023

@klementina9 môžem sa niečo opýtať?

klementina9
23. feb 2023

@alka13 samozrejme❤️

zuzanap1983
30. okt 2023

@kaitlin3 môžem sa opytat, čo vám zistili? Ja som to mala pri dcére, keď mala 2-3 roky (krik a rev v noci niekoľkokrát aj 10 minút, nedalo sa utíšiť). Dr povedala, že nočné desy zrejme, neposlala nás na žiadne vyšetrenie. Po 3. roku to vymizlo.