Soplíky pred nástupom do jasličiek

2. okt 2022

Baby zajtra mi dcérka ide do jasliciek ale ma sopel priesvitný inak jej nič nie je myslíte ze ju zoberú ráno? Mam z toho strach. Má rok a pol. Dik za odpovede

laurar1
2. okt 2022

A z akeho dovodu chces poslat dieta so soplom do jasli? Ma potvrdene, ze sa jedna o alergiu alebo mas potvrdene od lekarky, ze sa jedna o neskodny sopel? Ci sa chces proste podelit? Co ak jej zacina choroba a za chvilku pride aj teplota? A take male dieta si nos same nevysmrka, takze ho bude rozotierat po vsetkych hrackach a nabytku. Dufam, ze ta otocia domov.

lenuska9999
2. okt 2022

@laurar1 žiaľ asi neotočia. Aj v škôlke, kde chodí môj syn takéto detičky "neotacaju ". Nechápem ale tie matky, že si nevstupia do svedomia a dajú takéto dieťa do škôlky. Často aj s kašľom atď, čo tam stretávam. Pri tom má syn v triede väčšinou detičky z dosť zabezpečených rodín, kde matky samé hovoria, že nechodia do práce, tak nechápem prečo dajú to dieťa do škôlky. Dosť sa kvôli tomu zlostim, lebo syn potom prinesie stále zo škôlky nejaký darček v podobe vírusu, nakazí tým nás a aj malú 2 mesačnú dcérku.. pri tom by stačilo, keby si každý rodič vstúpil do svedomia a ak ma možnosť nechať choré dieťa doma, tak ho tam vážne nechať

laurar1
2. okt 2022

@lenuska9999 Mna toto neskutocne vytaca, ja ju vidiet v satni so zasoplenym dietatom, asi na nu vyletim. Ja mam teraz doma dceru, nechavam ju pri najmensom naznaku choroby radsej doma, co sa z toho vyvinie. A aj ked to boli zuby, neposlem ju do skolky rozotierat sople na deti. V septembri bola v skolke 6 dni, za plne skolne a to v sukromnej, ale nedalo by mi to. A ked ju konecne po dvoch tyzdnoch, zdravu, poslem naspat, do troch dni zase sopli. Hlavne, ze sa dotycna boji, len netusim, ci toho, ze jej dieta bude chore v cudzom prostredi alebo toho, ze ju poslu prec. Uplne som sa vytocila touto otazkou.

luccija
2. okt 2022

Nie, nechaj ju doma.Nevie smrkat, nebude jej chutit jest mozno sa citi zle.

mamickalisticka
2. okt 2022

Toto sa ani nemôžete pýtať vážne 😬 jednoznačne NIE!