Soplík u prváčky

11. sep 2024

Ahojte. Máme prváčku a samozrejme , po vyše týždni chytila soplík 🙈 keby bola škôlkarka tak ju samozrejme nechám doma, ale neviem ako postupovať v škole, či tiež kvôli soplu zakaždým nechávať doma? Veď to bude viac doma než v škole. Nič iné jej nie je, len vodnaty sopel od poobedia.

ctrl
11. sep 2024

Zarobte Cisty nostek - 4odmerky sú malinké do vody od Andrej Medved za pár dni je po sopliku .
Dlhodobo odskúšané a hlavne účinne

autor
11. sep 2024

@ctrl presne toto dávam , dúfam že zaberie ..od neho mame veľa vitamínov

ctrl
11. sep 2024

Určite zaberie nebojte

ctrl
11. sep 2024

@ctrl mám odskúšané na sebe 3 rok bez zápalu dutín

ctrl
11. sep 2024

Poradila som v mojom blízkom okoli kamarátkam a nevedia sú vynachváliť omnoho menšia chorobnosť deti , ale samozrejme pridali aj iné produkty odneho.
Za mna ešte Lactoferin a Imusse

mmoni89
11. sep 2024

Ja so soplom školákov doma.nenechavam,prídu ešte oveľa horšie veci

dori2
11. sep 2024

@ctrl viete mi prosim poradit nieco od neho pre 2rocnu? dakujem

ctrl
11. sep 2024

@dori2 pridajte sa na fb do skupiny - Andrej Medved moja cesta ku zdraviu .
Máte tam veľa článkov čo dať deťom alebo pozrite sem https://www.andrejmedved.sk/ktory-produkt-vybrat-1

lilizzachy
11. sep 2024

Mne vodnatym soplom začal covid, tak skúste otestovať.

dori2
11. sep 2024

@ctrl dakujem 🙂

marianarem
11. sep 2024

My sme so soplom kedysi normalne chodili do skoly, to sa nebralo ako dovod zostat doma, akurat sme necvicili na telesnej. To sa ozaj uz neda tolko vymeskavat skola.

lulu0123
11. sep 2024

Do skolky som nedavala,ale do skoly davam aj so soplom.Akoze kvoli soplu vynechat skolu mi pride zbytocne.

kleopatra114
11. sep 2024

Tak ty musis vedieť, ci kychne 20 krát za hodinu , vyteká jej neustále sekret z nosa , má ho červený od neustáleho smrkania alebo sa par krat pocas vyucovania vysmrka a funguje . V prvom prípade nechavam doma , v druhom škola .