Solmucol pre 11 mesačné dieťa

simona123nina
13. okt 2021

Dobrý deň chcem sa vás opýtať 3 deň dávam malej solmucol sirup ma 11 mes strašný kašeľ ma do toho sople a dnes ráno o pol 6 vracala a teraz 15hod celý deň inak pekne sa hrá do toho zuby jej idú mala by som to riešiť s pohotovosťou tej sopeľ jej asi trvá už mesiac ja som s toho hotová 🙈🙈🙈

simona745
13. okt 2021

@simona123nina no radsej ano

saxana000
13. okt 2021

Zalezi co vyvracala.nasa sa dogrca vzdy zo zatecenych soplov ked sa jej odtrhaju..nevie to vychrchlat tak ju hned napne a vygrca to von..ale moze to byt aj nieco ine..

pribinak
13. okt 2021

@simona123nina s pohotovosťou? Prečo nie s pediatrickou?

simona123nina
autor
13. okt 2021

@pribinak bo už není Dr v ordinácii

simona123nina
autor
13. okt 2021

@saxana000 vracala len sople a teda mlieko kezde ju kojím co papala tak negrcala

saxana000
13. okt 2021

Tak potom je to asi fakt z toho zahlienenia..

nevenka
13. okt 2021

@simona123nina tak podla mna netreba robit paniku, nas vude mat 10 mesiacov, davam mu Sinupret, sople tiez uz treti tyzden. Chytil od starsich deti. Odsavam. Sopel je biely, nie je ani zlty, ani zeleny, teploty nema.
Dcera sa mi pravidelne zgrcla zo soplov. Ak to bolo len raz a kusok, neriesila by som. Pokracovala bh som a hlavne odsavala sople. Aspon vecer. Ostatne vyfuka, ked sa nervuje 🙂

simona745
13. okt 2021

@nevenka nikto nerobi paniku ale tak je to predsa male babo a tiez sirup nemusi zabrat ak to je vaznejsie

simona123nina
autor
13. okt 2021

@nevenka jasne ved ani mala nemá žiadne zelené nič normálne biele priesvitné keď jej ťahám tiež žiadna teplota lenže mňa veľmi ničí to ze cele noci kašle kým sa u kašle a zaspi malička nervózna je a toho a keď kašle tak pomaly keď spi sa dovraca

jaroe
13. okt 2021

@simona123nina ja som mala so solmucolom skúsenosť, že bol príliš silný. Moc podporoval tvorbu hlienov. Radšej dávam ambrobene. Môj krpec mal nedávno tiež cez dva týždne sople, našťastie bez kašľa. Odsávala som zo začiatku ako besná, potom som si spomenula, že to má z byť kontraproduktivne. 🤦To samotné odsávanie spôsobuje tiež opuch sliznice, aj väčšiu tvorbu hlienov....takže odsavať max tri krát denne