Slniečko nás spálilo

michaela714
8. júl 2016

Ahojte, včera sme boli pri vode aj s 5 ročným chlapčekom a aj napriek protiopaľovaciemu krému nás spálilo. Po príchode domov sme sa natreli protiopaľovacím krémom a všetko je ok. Nič neštípe. Jediné to, že sa malý začal šúpať po nôžkach a brušku. Neviete čo na to? Tak aby sa tie šúplaty nerozťahovali po elom mieste, ale nech pokožka ostane ? Diky za rady.

mia265
8. júl 2016

To ako sa dá spáliť cez krém? Natri ho Daylongom. Už pri 25 faktore sa ho slniečko ani nedotkne. Ale dieťaťu by som dala 30. Spálená koža odíde tak či tak, lebo sa pod ňou začne robiť nová.

janinah
8. júl 2016

@mia265 Daylong je chemické svinstvo,tiež som ho dávala,kým som nevidela testy opal. krémov....krém áno,ale treba vedieť vybrať

limetka69
8. júl 2016

@michaela714 existuju kremy po opalovani. A aj ked nas (dospelych) riadne chyti, toto mlieko zaberie a nic nestipe ani sa nelupeme, mame konkrétne nejaky z oriflame. 🙂

prasiatko30
8. júl 2016

Dieta a hlavne na zaciatku leta treba natierat aspon tou 50 a hlavne treba ho natierat spravne- najmenej30min-1h pred tym ako vyjdes na slnko a pretierat kazde 2h ak sa kupe tak aj castejsie

kengurica
8. júl 2016

Aky faktor? Kolko bol na slnku? Zrejme slaby, a na slnku bol pridlho. Natri ho Panthenolom, alebo inym kremom PO opalovani. Ked ho natries opalovacim kremom, ked sa vratite domov, to je zbytocne....
A samozrejme zalezi hlavne na tom, aky je fototyp, aku ma pokozku...

peknysen
8. júl 2016

Aj ja som za Panthenol, aj na dovolenky vždy nosím so sebou.