Slintanie detičiek

aduska0609
24. apr 2015

Aj vy máte doma drobčeka ktorému idú zúbky a veľa slintá? ... MY SME VYSKÚŠALI PODBRADNÍKY OD ZIPPY a mali sme pokoj
s prezliekaním... tieto podbradníčky nájdete na www.slintacik.sk

slavaf
24. apr 2015

A my používame obyčajné šatky do krku alebo veľké pánske vreckovky. A tiež máme pokoj ... a nepomerne lacnejší...🙂

barbibednarikova
24. apr 2015

Áno, tiež bojujeme s nadmerným slintanim. Hurá, nie sme vtom samy 🙂

aduska0609
autor
24. apr 2015

barbibednarikova : my s tým bojujeme už pár mesiacov a bola som nervozna keď som malého musela stále len prezliekať aj niekoľko krát za den ... terz už máme tie správne podbradníčky a všetci sme spokoní 🙂 .. ( a ešte aj štýloví) 🙂

sardinka333
24. apr 2015

Výsledok je ten, že dieťa slintá dalej len ,,štýlovo,,.

aduska0609
autor
24. apr 2015

Ale už bez neustáleho prezliekania 🙂

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbibednarikova
24. apr 2015

@aduska0609 no u nás to bol problém od začiatku.... Najprv dosť grckala,a keď ustúpili to, začali zúbky a tak slinta. Čo už, bez plienocky ani na krok 😉

ivca88
24. apr 2015

Prečo mám pocit že autorka nám nechcela poradiť ...ale propagovať e-shop ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduska0609
autor
24. apr 2015

Ja ti nekážem si ich kúpiť,ja som len vyjadrila svoj názor čo nám poradili známy počas rastu zúbkov. 😉
a preto som sa chcela s mojou skúsenosťou podeliť o tom čo nám pomohlo

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
24. apr 2015

@aduska0609 staci sa podelit raz, nie v kazdom, aj 3 roky starom fore, a k tomu zalozit aj dve nove diskusie ...
podbradniky su pekne, no drahe.

ivca88
24. apr 2015

@lusinda3 vo vsetkych prispevkoch na fore - ked si vyhladas nick ..dava,kontakt na tento eshop 😀 😀 😀 iné prispevky nemá 😀

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz