Slinenie 5 mesačného bábätka

21. aug 2021

Baby, je to v poriadku, ze 5 mesacna dcerka uz ani neviem od kedy, ale snad od narodenia velmi slini? No, ked lezi neslini, ale ako nahle ju nesiem napriklad v polohe na klokanka, alebo ked pasie konocky no riadne z nej tecu sliny. Uplne kazdu chvilu ked pasie konicky z nej tecu sliny. Ach, snad to nie je nic vazne 😢. Poradnu mame az o par dni, tak sa spytam doktorky. Ale zaujima ma aj nazor ci to nasa dcerka je jedina co z nej tecie tolko slin 😢.

veronice
21. aug 2021

Vacsina deti takto nadmerne slini ked sa prerezavaju zubky. Pozerala si jej do pusky? Mozno coskoro cosi cinkne 🙂

patka06
21. aug 2021

je to úplne normálne, väčšina detičiek slintá, keď sa prerezávajú zúbky

amelie2017
21. aug 2021

Ano, je to normalne. Nasa sice neslinila nikdy, ani pri zuboch, ale kamoskina..uffm.ta bola ako bernardin. Aj 10 slintacikov zamocila za den.

iritka
21. aug 2021

Aj moja strasne slini, vsade mam kvapance po podlahe. Je to uplne normalne nehladaj problem kde nie je.

evka_3
21. aug 2021

Je to úplne normálne aj moja tak

lienkashoppingqueen
21. aug 2021

aj moj slinta trochu

pralinka25
21. aug 2021

normalne.
nase deti mali take trojuholnickove slintaciky a za den ich padlo teda dost.

jana_eyre_2
21. aug 2021

Môj prvý syn nadmerné slinil, mali sme asi 30podbradnikov ktoré dokázal do pár minút maximálne premocit, myslím že som ešte nevidela uslintanejsie dieta.. prvý zub mu vykukol v 3m, prvý vypadol keď mal 4r.. často mu aj zabiehalo keď bol malý.. teraz má 9r, už malo mliečnych zubov a občas akoby zabudne že sliny sa majú prehltnúť.. je alergik, astmatik ale nemyslím že by to s tym súviselo, je inak zdravý.. proste ma len viac slín ako iné deti..

Vlastne problém to.robilo.len keď bol ako babo buclaty a slinky mu zatekali pod bradu, zaparovalo.sa mu to cez leto.