Slez lesný na fimózu u 16 mesačného chlapca

monik1505
26. feb 2019

Dobrý deň, prosím vás, syn má 16 mesiacov. Mudr. Nám na poradni povedala, že má syn fimózu a keď bude odplienkovaný nás pošle kvôli tomu na urológiu. Chcela by som predísť nejakému zákroku. Veľa som už o tom čítala, vraj pomáha slez nebadaný kúpel z kvetu slezu alebo krém od JUSTu. Zašla som dnes do lekárne ale mali len kvet zo slezu lesného. Tento: https://www.pilulka.sk/juv-slez-lesny-list-40g . Vie mi prosím niekto z vás poradiť či pomáha aj tento druh na fimózu. Ďakujem za každú radu 🙂

simatko2
26. feb 2019

@monik1505 my sme používali, aj používame stále krém z Justu, ale myslím si ze kombinácia kepele v takom čaji a krém môže byť este lepšia, ak by si mala záujem o tento krémik, kľudne mi napíš, som poradkyňa Justu

lubik87
26. feb 2019

@monik1505 od justu používam aj ja a odporúčam prečítaj si toto https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecov... môj syn má 6 a mal fimozu chceli robiť obriezku čo som zatrhla ,predkozku ešte nepretiahne celú ale.ma 1 CM dierku keby som stále nezabudla nakremovat už by dávno pretiahol :D

lubik87
26. feb 2019

@monik1505 od justu používam aj ja a odporúčam prečítaj si toto https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecov... môj syn má 6 a mal fimozu chceli robiť obriezku čo som zatrhla ,predkozku ešte nepretiahne celú ale.ma 1 CM dierku keby som stále nezabudla nakremovat už by dávno pretiahol :D

althejka
26. feb 2019

@monik1505 za prve je este maly, obriezku vam nikto z urologov pri takom veku, pokial dobre cika a netlaci, nema opakovane zapaly robit nebude hned vo dverach. Urcite kludne pretahujte iba kolko ide jemne pri vecernom kupani a pokial date slez nebadany, neuskodite.do troch rokov ma cas ak sa neobjavia tazkosti. Ziadny stres🙂

mariejenka
27. feb 2019

Ja som si tuto cez mk,od certifikovanej poradkyne odb. Krém za 18,5 a s postou som ho o dva dni mala doma, kombinovala som u syna so sedavim kupelom z kvetu sleza a krmovala som maleho a do 2tyzdnov predkozka postupne povolovala. Zacala som ked mal maly 2 roky a 3 mesiace, teraz ma syn 2,5 r a vsetko je ok...kremu mam este celu tubu naozaj stačí málinko davat,
Ja som kupu neolutovala,a dostala som aj vzorku Eukasolu,a ozaj super nastriekala som pri nadche na latkovu plienku a zavesila k posteli,a dychanie sa uvolnilo.

janulik242
11. mar 2019

@monik1505 Ja by som operaciu poriadne zvazovala.Aj moj mal ale nasa dr.to vobec nekontrolovala, prisla som na to sama. Mraz mi behal po chrbte, ze co toho mojho chudacika caka. A v jednej knizke od americkych autoriek ( lekarky) som vycitala, ze do 6. rokov s predkozkou nerobit nic, sama sa uvolni. Tak som si hlupo povedala, ze ked to "amici" neriesia, vsak ine ...nemaju ako nasi, a pokial syn nebude mat problemy (zapaly, bolesti atd) tak to zatial neriesim a cuduj sa svete, mal cca 5,5 roka ked sa to naozaj zacalo same uvolnovat a teraz ma 6 a je ok. Bez kremikov, kupelov, sem tam sme sa pokusali precvicit, ked sa kupal,ale stale protestoval, ze ho to boli, tak som to nesilila. Povedala som si, ze ak to raz bude robit problem, tak to dame spravit potom a nastastie netreba. Drzim palce

dadadej
12. mar 2019

@monik1505 moj syncek mal operovanu fimozu a po case sa mu zacala predkozka zas prilepovat. Mocili sme v sleze a vobec to nepomahalo. Dnes sme boli po roku operacie na kontrole a dr. mu pekne stiahla, prilepenie bolo male a krasne mu odlepila dala nam framykoin a mame pokoj

jana5437
10. apr 2019

@mariejenka dobrý den syn ma tieš problem s predkožkou mohla by som sa opytat na ten krem mala by som.zaujem

veryhappy
29. júl 2019

Dobry den, slezovy krem u mna vzdy v ponuke ihned 😊