Skúsenosti s kvapkami Sinupret

marion09
2. mar 2023

Poprosim o skusenosti s kvapkami Sinupret...pomohli-nepomohli,nespravili este horsie choremu?

misienka123
2. mar 2023

Nám stále pomohli..je to jeden z dobrých liekov na nachladenie,odhlienenie na prírodnej báze

login1234
2. mar 2023

Nam pomohli

zuzuliennka1
2. mar 2023

sinupret je asi to najlepsie na uplne uvolnenie dutin

evica8370
2. mar 2023

@marion09 závisí pre koho... Nám na pohotovosti odporucili sinupret lebo dcerka 1r bola zahlienena ale po podaní strašne kaslala až ju napínalo a sem tam aj vracala a aj kaky mala z toho také dráždivé že mala ritku aj pisku celú červenú... Trvalo pár dní kým sa to upravilo.. takže u nás nie... Možno u starších lepšie....

nikaeli
2. mar 2023

@evica8370 sinupret má hlieny uvoľňovať a rozpúšťať, väčšinou uvoľní dutiny a upchatý nos, spustí sa nádcha a kašeľ, prípadne zadná nádcha, kedy hlieny stekajú rovno do hrdielka a detičkám často až do žalúdka.. moje deti veľmi často zvracali z hlienov, na čas bolo potrebné obmedziť mlieko..

bagre
2. mar 2023

pomohol, alebo sa stav poriešil sám, nepohoršil nikdy

beata_k
2. mar 2023

Kedy ako. Uvolnia nos, ale uz sa stalo, ze mu tieklo jak z kohutika.

lb1984
2. mar 2023

@marion09 našej stačili do 3 rokov na bežné virozy, ale keď nastúpila do škôlky už nám veľmi nepomohli. Vymenili sme za inhal vincentky, solmucol, lebo jej všetko už sadalo na priedušky. Čiže za nás je dobrý ....

mira0611
2. mar 2023

@marion09 ahoj, nam nepomohli, ale synovi ani horsie nespravili, nam pomohol nasivin sinus.

marion09
autor
2. mar 2023

@evica8370 moja 6rocna ho aktualne berie a tiez kasle nonstop a vracia hlieny a myslim ze to z neho😣zajtra jej ho vysadim

dankanka
2. mar 2023

@marion09 na toto by som dala skor solmucol a jemu podobne lieky a ked ustupi kasel, tak potom sinupret. Sinupret vzdy len pomoze. Aj mne nenormalne pomohol ten tabletkovy.

dankanka
2. mar 2023

@marion09 alebo este moznompouzit kamarata bronchipret. Je to tivnaka flasticka

katka2505
2. mar 2023

Áno, používam od prvých príznakov

evica8370
2. mar 2023

@marion09 my skôr ambrobene užívame, to je pomaly od narodenia, niekedy zaberie hned niekedy neskôr ale nikdy z neho tak nekaslala ko zo sinupretu. A ešte pomáha Jazvečia masť, tu si ja zase natieram na dutiny a vždy mi pomohla 🙂

evica8370
2. mar 2023

@nikaeli veď áno je na uvoľnenie ale u nas to nerobilo dobre, veľa krát som až mala strach ci sa nezadusi ☹ skôr ambrobene užívame to nerobilo nikdy problém 😉 myslím pri tak malom dieťati🙂

betka233
2. mar 2023

@marion09 u nas to iste bolo, synator mal po nom velmi silny drazdivy kasel, tiez som na cas vysadila... ale treba odsledovat, nie vzdy je to tak

elia9
2. mar 2023

Malým deťom by som sinupret už nedávala, veľmi sa rozkašlú a oni sa ešte nevedia tak zbaviť hlienov ako my dospelí..