Skúsenosti s feniklovým čajom

zuzana_ilkova
10. apr 2020

Ahojte chcem sa opytat na vase skusenosti s fenyklovym cajom u deti na UM, ma niekto negativne? Dakujem

pininka1
10. apr 2020

Ja len pozitívne. Detičky ho pili od úplného malinká a vyhli sme sa bolestiam bruška.

fiafia
10. apr 2020

@zuzana_ilkova mala od mala na um. Striedala som prevarenu vodu, feniklovy a harmancekovy cajik

maj2011
10. apr 2020

Obaja pili iba to. Žiadny problém

zuzana_ilkova
autor
10. apr 2020

Lebo mne z neho maly grcal ked som mu ho dala tak som ccela vediet ci ma niekto podobnu skusenost alebo to nola len nahoda ze sa mi pogrcal lebo sa mu ho bojim dat odvtedy a mam trosku averziu voci nemu takze len cistu vodicku pije

hennyinnsbruck
10. apr 2020

Moja po ňom ako babetko plakala veľmi... Ale som len raz skúšala... Potom už nie.
Ak nemá bolesti bruška čajíku feniklovy netreba, voda je ok. 👌

zuzana_ilkova
autor
10. apr 2020

@hennyinnsbruck no jeho boli brusko preto som mu ho aj davala...trapia ho prdiky vtedy mu dam espumisan a za par dni je v pohode ale stale do mna moja mama huci s tym cajom

stankaz33
10. apr 2020

@zuzana_ilkova na môjho syna mal presne opačný efekt, dostal po ňom silne koliky, pomohla až rektalna rúrka...keď som caj nedala všetko bolo v poriadku

nikpa
10. apr 2020

@zuzana_ilkova ja som dávala len prevarenu vodu. Z fenikloveho čaju mal syn veľmi riedku stolicu.

zuzana_ilkova
autor
11. apr 2020

@stankaz33 dakujem za utvrdenie toho ze nie vsetkym detom robi takyto caj dobre 🙂

zuzana_ilkova
autor
11. apr 2020

@nikpa ja tiez davam len prevareneho drobceka malemu a myslim ze to uplne staci dakujem za odpoved aspon viem ze nie som blba a robim dobre ;)

nikpa
11. apr 2020

@zuzana_ilkova ja dávam len vodu malému doteraz, bude mat 2,5roka. Je na nu uz taky zvyknutý, ze nič ine ani nechce vypiť

zuzana_ilkova
autor
11. apr 2020

@nikpa ja sa snazim o to iste,myslim ze cista vodicka je najlepsia len obcas je tazke stat si za svojim nazorom ked na teba ludia naliehaju a ako prvorodicka nemas ziadne skusenosti..