Skúsenosti s Arkodefeneses a Dračím sirupom

lylyjana
27. jún 2024

Ahojte. Mate niekto skusenosti s tymito sirupmi na imunitu? Nahodou nedava niekto kombinaciu 5 dni Arkodefenses Kids a potom zvysok mesiaca Draci sirup?
Hladam nejaku zazracnu kombinaciu, ktora konecne pomoze 4r synovi aby nebol vkuse chory. Dakujem

agnes28
28. jún 2024

@lylyjana draci sirup nepoznám, ale arko defenses vychvalujem kade chodím, lebo mojím deťom naozaj výrazne pomohol

ikka204
28. jún 2024

Aj mojej pomohol arko defenses. Pravidelne berie kazdy mesiac od oktobra do aprila. A vidime rozdiel. Aj ked uz je chora, choroba je s lahsim priebehom a rychlo prejde. Napr. kiahne mala jeden den zvysenu teplotu, do 20 vyrazok, do tyzdna po celej chorobe. Aj ja beriem pri horsich virozach.

lylyjana
autor
29. jún 2024

@agnes28
@ikka204
Myslite, ze staci zacat v oktobri brat? Ci radsej nech zacne uz v teraz? A davate este nieco ine pocas mesiaca?
Lebo syn je chory aj teraz v lete po tyzdni v skolke (predtym bol 3tyz doma lebo bol chory). Posledne 4m bral imunoglukan, mali sme chvilu pocit, ze zabera, choroby maju lahsi priebeh,ale uz je to jedno ci s nim alebo bez neho.

ikka204
29. jún 2024

Ja by som dala uz aj teraz. My sme sli na dovolenku tak som dala len tak, pre istotu. Ale velky rozdiel uvidite podla mna az po pravidelnejsom brani, tak preco nezacat uz teraz?

agnes28
29. jún 2024

@lylyjana zacnite hneď, nečakajte. Ten účinok sa neprejaví hneď, treba tak 2, 3 mesiace a kludne pokračujte potom celú jeseň aj zimu

lylyjana
autor
30. jún 2024

dakujem krasne ❤