Škúlenie pri kŕmení

miska2603
9. apr 2014

Drobec papa z flase, uz bude mat 3 mes.a zacina si vsimat okolie.ked ho krmime, tak sa pozera na flasu a ocka skulia. Inak pocas dna neskuli. Je to normalne, alebo to treba riesit??? Bola by som nerada, keby mu to ostalo.

zuzkaanicka
9. apr 2014

@miska2603 ja myslim, ze je to normalne ... ved poziadaj niekoho, nech sa mrkne na Tvoje oci, ked sa Ty divas napr. na svoj nos, alebo na pohar, ked pijes 😉 ... ked to inak nerobi, tak by mali byt ocka v poriadku ... ale pre klud duse by som sa na najblizsej poradni spytala lekarky ... predsa len takto na dialku Ti ho aj tak nikto nezdiagnostikuje 😉 ... ta lekarka Ti povie viac 😉

miska2603
autor
9. apr 2014

@zuzkaanicka ja som skor chcela vediet, ci to robia aj ine deticky, resp.ci niekto vie, ci je to normalne.

saskaaninka
9. apr 2014

Mne to mala nerobila nikdy pri krmeni flasky ... pekne pozerala bud na mna alebo niekde inde...neviem skus sa opytat lekarky ;) mozno ze to niektore deti len robia .. 🙂

zuzkaanicka
9. apr 2014

@miska2603 tak neviem, mam uz vacsie deti a priznavam, toto si nepamatam 😉 ... ale podla mna teraz viac uz sleduje a tak zacal aj tu flasu a ked si predstavim tu polohu, tak mi to pripada prirodzene ... obzvlast, ak to inokedy nerobi, tak by som sa nebala 😉 ... ale snad sa ozvu nejake "cerstvejsie" maminky 😉

hviezdicka111
9. apr 2014

@miska2603 ja som si toto tiez pri nasej vsimla...ale sustredi sa na flasu, inak to nerobi....je to take chvilkove, ked pozre na flasu, kusok zaskuli...ale neberiem to ako problem, kedze je to zaskulenie na par sekund a inokedy nic take nepozorujeme....

cicimon
9. apr 2014

@miska2603 je normalne ze ked sa pozeras oboma ocami na predmet co mas pred nosom ze skulis

ellca123
10. apr 2014

skocte s miminom na ocne,minule som bola s dcerkou a mali tam aj miminko /treba sa objednat/
nam operovali skulenie v jednom roku v Blave a sme z východu

miska2603
autor
10. apr 2014

Doktorka nam dnes povedala, ze do pol roka je to ok...ze ocka este nevie tak dobre ovladat. Tak pockame a uvidime.