Škúlenie 11-mesačného dievčatka

slavkasarkanova
4. feb 2023

Dobrý deň prajem potrebujem poradiť a aj vaše skúsenosti. Moja 11 mesačne dievčatko škuli najprv na jednom očku teraz už má obi dve očka boli sme na očnom vyšetrení ale tam povedali že jej dajú okuliare až keď bude mať 3 a pol roka. Opravilo sa to škulenie okuliarmi niektorým z vašich detí alebo nie? Dakujem vám vopred?

januska12323
4. feb 2023

Išla by som ešte k inému očnému, ak je potrebné dávajú sa aj menším deťom okuliare.

viestta
4. feb 2023

Isla by som k inemu ocnemu, nas maly mal okuliare este nemal ani 2 roky a velmi rychlo si na nich zvykol, aj skulenie z unavy ustupilo.

katica06
4. feb 2023

@slavkasarkanova dcéra nosila okuliare od 3r, za 10r sa veľa zlepšilo, už viditeľne neškúli ale okuliare nosiť potrebuje

ariannazara
4. feb 2023

Moj nosi okuliare od roka. Odporucam sukromnu kliniku Vesely, Oftum atd atd.

terezka1947
4. feb 2023

@slavkasarkanova určite ešte názor iného očného lekara.

evka_3
4. feb 2023

Tak isto odporúčam iného lekára naša mala problém od pol roka v 10tich mesiacoch sme boli u očného povedal ze to v pohode išli sme na očné inde (Prešov Folvarska) zanedbaný prístup následne sme išli na kliniku Veselý(Košice) nosí okuliarky od necelého roka (momentálne ma dva roky ) prelepujeme očká aj keď ide to ťažko, vravia ze operácia bude žiaľ