Šíriace sa vyrážky

zuzujojo
9. mar 2019

Ahojte baby dcérka je od minulej nedele vyhadzana v nedeľu mala len mali fľak na brušku potom stehne v utorok už aj ručička a v stredu už som šla k doktorke lebo už mala aj chrbatik v stredu sme boli u doktorky dala nám fenistil kvapky 3x a 2x natierať fucidin krém a do kúpeľa taky prášok ružový ale vobec to neustupuje stále to na rovnaké nemáte niektorá skúsenosti co to môže byť mato len na ľavej strane tela trub bruško chrbatik stehno predlaktie prikladám fotku ďakujem za každú radu teploty neboli ani predtým a ani počas vysypana

mata128
9. mar 2019

@zuzujojo precitajte si apec syndrom. Mali sme to od pol januara,skoncilo to cca pred necelymi dvomi tyzdnami

sisa0818
9. mar 2019

@zuzujojo na takéto vyrážky nám pomohli produkty od firmy forever na báze Aloe Vera 🙂

hiradka
16. júl 2019

@mata128 mozem sa prosim spytat ako velke dietatko mate? My totiz mame podobne vyrazky a na apec syndrom mi to jedine vychadza...ma to moj uz teraz rocny syncek a od pol januara sa to objavi mesiac to trva potom nic aj dva tyzdne a znova dookola...uz som skusala aj nemozne,hocico vyradila v strave atd... Bezvysledne...ako vam to preslo? Aku ste mali liecbu prosim? Dakujem 🙂

marinacernos
18. máj 2020

@zuzujojo ahoj, ako sa to uvas skoncilo? Kolko trvalo a co na to zabralo? Dcerka ma tiez take vyrazky, zacli na jednej ruke potom sa rozsirili na bruško, stehna a obe ruky takemer cele uz...