Sinupret verzus Fenistil pre 3-mesačné bábo na soplíky

wmonka
23. mar 2023

Ahojte maminky,žienky.
Chcela by som sa spýtať máme 3 mesačné bábo a má soplíky. Dávam pravidelne morskú soľ a odsávam. No moc neodsajem nakoľko soplíky sú ako keby v zadu a bábo ich vykašliava.
Doktorka mi povedala že máme pokračovať a mám mu dávať fenistil. Nebude lepšie zeberať sinupret na tento problém? Nakoľko mám staršiu dcéru a jej som dávala sinupret na soplíky no mala pol roka. Vopred ďakujem za skúsenosti,rady,názor.
Vďaka🙂

zuzkaa1991
23. mar 2023

@wmonka fenistil je na ukludnenie a sinupret rozpúšťa hlieny len ci moze aj male babo neviem

beata_k
23. mar 2023

@wmonka Sinupret je pre deti od 2 rokov.

simonetka67
23. mar 2023

Naša mala cca 5. týždňov a tiež dostala sople od staršej. Doktorka kázala sinupret po 5. kv. 3x denne .

gabika128
23. mar 2023

@wmonka môžeš dávať aj aj, fenistil pomôže opuchnutej sliznici a sinupret zriedi hlieny. Sinupret pred spaním večer už nie...

wmonka
autor
23. mar 2023

@simonetka67 Ďakujem!

wmonka
autor
23. mar 2023

@gabika128 Ďakujem!

katesocka
23. mar 2023

Moja má 2,5 mesiaca, včera sme boli u dr a mám dávať Fenistil aj Sinupret. Ale Sinupret by som nedala sama od seba, keďže aj na krabičke píšu až od 2 rokov.

zorkahorka
23. mar 2023

Dala by som oboje

100daniela
26. mar 2023

@wmonka pri mesačnom babatku libernal nám rozpustil aj tie zadné sople a mohli sme odsať. Čakali sme minimálne 10minut kým sme odsali. A potom fenistil.