Silný kašeľ u 2,5-ročného

21. feb 2023

Syn 2.5 rocny pred tyzdnom mal zapal priedusiek vyliecili sme tyzden bol ok. V noci vkuse kaslal nespal. Rano sme boli u lekarky poveda ze priedusky ciste hrdlo ciste. Dala nam fenistil pamycon a sinecod. Cely den strasne kasle place nevie dobre dychat nedari sa mu ani nachvilu zaspat co ho tak strasne dusi. Sestricka povedala ze zajtra s nim mam zajtra prist ze ho vysetri este raz. ale co dovtedy nemoze sa mu daco stat ? Uz tak divne chrci

macekovam
21. feb 2023

Chod s nim na pohotovosť dnes...

autor
21. feb 2023

@macekovam nebudu na mna pozerat jak na sale u ze rano sme boli u dr?

panonia
21. feb 2023

Tiež by som išla na pohotovosť, čo ak sa bude v noci dusiť.? Bratovej malej tiež doktorka hovorila že vsetko čisté ale nenechali sa odbyť a na RTG zápal pľúc... Aspoň Ventolin Vam mala dať, nam pomôžu pri takom kašli jedine ATB, solmukol a na noc antitusika....a Pamycoin je len take kozmeticke ATB nas doktor vzdy vraví...u nas sa doktori striedaju a je to na zaplakanie.

autor
21. feb 2023

@panonia nedala ventolin ze ma priedusky ciste ale mne sa nezda ako tazko dycha. Rano to az take nebolo

july0
21. feb 2023

nebudu tam ganit po tebe jednoducho sa ti to nezda a chces nazor aj od druheho doktora, sla by som hned

chrumka333
21. feb 2023

Nemá laryngitidu? Treba byť veľa vonku,aj spať v riadne vyvetranej nevykurenej izbe.

ariannazara
21. feb 2023

Ja idem s malým tiež o 4 na pohotovost lebo neskutočne kasle

autor
21. feb 2023

@chrumka333 on ma kazdu chvilu laryngitidu. On je chory kazdy mesiac

autor
21. feb 2023

@ariannazara a ma este nejake priznaky ?

ariannazara
21. feb 2023

Môj strašne kasle sople brutálne po obednom spánku.

macekovam
21. feb 2023

Ak sa stav zhoršil tak je to v poriadku a na mieste.. Ty vieš posúdiť stav.. Píšeš ze zle dýcha... Tak asi horšie ako vtedy nie? Z toho súdim...

autor
22. feb 2023

@macekovam skoncili sme vecer v nemocnici. Cize pani doktorka nemala pravdu ze ma vsetko ciste