Silná nátcha

july0
22. aug 2023

ahojte syn dnes ráno začal kýchať od rána už kýchol asi stí raz sople sa mu valia za každým čo kýchne, je pláčlivý, teplotu nemá, dala som mu olynth pred spánkom ale stále sa budí počujem že má čistý nos. Stále si ho rúčkami trie. Je nepokojný. bývaju aj vase deti taketo pri prvom dni natchy alebo mam ist k dr ?

stellarstar
22. aug 2023

@july0 natchy?

aliii3
22. aug 2023

Mňa hlavne chytajú mdloby z tej pravopisnej chyby 😀 Nič v zlom, ale nič horšie som dnes nevidela.

july0
autor
22. aug 2023

Bože môj matky dokonalé ak nemáte čo poradiť ani nekomentujte. To je to posledné čo má trápi 🙂

migynka
22. aug 2023

@july0 Moj zacal velmi podobne v nedelu... velmi casto kychal a sopel tiekol, ze som musela stale utierat... inak bol velmi zivy, skakal, vyvadzal... z obedneho spanku sa vsak zobudil uplne horuci, mal takmer 39°C... vcera este horuckoval, velmi mu slzili ocka a nonstop tiekol sopel, zacal kaslat a je zachripnuty... dnes zatial bez teploty, ale radsej sa pojdeme ukazat dr.

july0
autor
22. aug 2023

@migynka Ďakujem za normalny komentar, my sme zatiaľ bez teploty ale znepokojuje ma to ze je taky plačlivy len kvôli soplom. Uvidim aka bude noc a tiez pôjdeme k dr

migynka
22. aug 2023

@july0 Ak ma plny nostek a neda sa mu kvoli tomu dobre dychat, urcite je to prenho neprijemne, preto ten plac a nepokoj... drzim palceky, aby mu to cim skor preslo 🙏

july0
autor
22. aug 2023

@migynka ďakujem 🙂 ja držim tiez palceky aby sa vam horucka uz nevratila🙏🏼

kr058
22. aug 2023

@july0 Dobrý deň, tak ako aj teraz, sledujte ho ďalej, či sa k tomu niečo ešte nepridá. Deti sú pri nádche nervózne, nevedia prečo nemôžu zrazu normálne dýchať. Však aj dospelý človek nie je najpríjemnejší v prvé dni takejto nádchy. Držte sa

pkgirl30
22. aug 2023

je to určite nádcha? nemôže to byť aj alergia ?

july0
autor
22. aug 2023

@pkgirl30 môže byť lebo pri zaspavani si trie oči dala som mu fenistil na večer, ale nos ma plný aj keď som mu odsala a dala kvapky

july0
autor
22. aug 2023

@pkgirl30 a ešte som si spomenula že sa zobudil včera vonku celý spotený možno ho ofúklo a s mojim ocom chodili po rieke 2 dni po sebe voda bola studená no jedno z druhým. Ťažko to rozoznať či alergia či nadcha

pkgirl30
22. aug 2023

Jasné to ťažko rozoznať, len ma to tak napadlo lebo môj syn má týždeň problémy s alergiou veľmi kýcha a pretiera si stále oči je z toho nekľudný. Ak budete vidieť že si stále pretiera oči a sú červené skúste kvapky Vividrin sú na prírodnej báze a malému to pomáha.

july0
autor
22. aug 2023

@pkgirl30 kvapky mam od alergologa neviem ako sa volajú ale ešte sa mi to nepodarilo kvapnut lebo nedokazem ho udrzat neviem ako na to bráni sa

july0
autor
22. aug 2023

@pkgirl30 a na co je alergicky ? moj je na arasidy mlieko a bielok. Bol aj na zemiak ryzu a zltko ale to ho uz preslo

pkgirl30
22. aug 2023

syn má vlastne alergiu len jeden mesiac v roku vždy v polovičke augusta to začne a v polovičke septembra skončí, teraz vraj rastie ambrózia či ako sa tá burina volá. všimla som si to u neho posledné tri roky. lieky ale neberieme riešim to len takto nejakými prírodnými vecami lebo je epileptik a lieky na epilepsiu sa neznesú s liekmi na alergiu. ale našťastie na nič iné alergický nie je

july0
autor
22. aug 2023

@pkgirl30 ach my mame tie potravinove a mame ocakavat ze sa to rozsiri aj na nejake travy. a nemoze z toho vyrást ?

pkgirl30
23. aug 2023

má len sedem tak dúfam že z toho vyrastie ale keďže on je autista a u autistoch je epilepsia častá tak neviem či z toho vyrastie

july0
autor
23. aug 2023

@pkgirl30 aha tak prajem Vam hodne zdravia, teraz tych alergii je viac nez dost

pkgirl30
23. aug 2023

@july0 ďakujem aj ja Vám skóre uzdravenie 🌞

migynka
23. aug 2023

@july0 Ako sa ma teraz drobcek? Zmenilo sa nieco od vcera?

july0
autor
23. aug 2023

@migynka ano naladu ma dobrú pred spankom odsajem a kvapnem kvapky uz nekycha a nevyteka mu sopel som prekvapena, ale noc bola hrozná.

july0
autor
23. aug 2023

@migynka akurat som mu merala teplotu ma 38 zatiaľ uvidi sa aka bude noc

migynka
23. aug 2023

@july0 Och, takze predsa len mu vyskocila teplota 😒 My sme dnes boli u lekarky, maly nastastie nedostal ATB, CRP mu vyslo 10, cize zrejme nejaka viroza. Predpisala mu Erdomed sirup na zriedenie hlienov, plus Sinupret a Fenistil kvapky... a pokracovat v odsavani a striekani nosteka.

migynka
23. aug 2023

@july0 U nas boli dve noci strasne, tato noc uz trosku lepsia. Nech su nasi chlapci cim skor z toho von 🍀🤗

july0
autor
23. aug 2023

@migynka ja pojdem piatok sa ukazat ak budu horucky stale inak on je taky dobry dnes vcera preplakal cely den a dnes horucka a nieje vobec uplakany🙂