Silná bolesť hlavy u dieťaťa a následné vysoké horúčky

veronikavaneska
14. feb 2022

Dnes syn 9rokov bol ráno úplne v poriadku. Urobili sme test AG na covid negatívny a išiel do školy. Na druhej hodine z ničoho nič ho strašne začala bolieť hlava prišla som preňho horúčka 38,8 po ťažkých troch hodinách klesla na 37 dve hodinky mu bolo dobre. Následne zase silna bolesť hlavy a horúčka 38.9 dve hodiny zrazania a 38.3 má stále..( už sme urobili 5 AG testou a negatívny) nikdy ho nebolieva hlava, chorý byva veľmi málo .. Rano ideme ku lekárke. Dnes som s ňou volala. Čo to môže byť?

pribinak
14. feb 2022

@veronikavaneska urobila by som opäť test

lucinika
14. feb 2022

@veronikavaneska práve mi písal nás zamestnanec, také isté príznaky. AG negatívne, ale pre istotu sa objednal na PCR, práve mi prišiel výsledok - pozitívny.

terry2003
14. feb 2022

Antigen prejaví pozitivitu až o pár dní. Ja som mala piatok večer negatívny test a sobotu ráno už pozitívny.

nickiee0
14. feb 2022

Starší syn mal to isté, test pozitivny. Mladší tiež dnes teploty a test negatívny, takže by som skúsila test znova.

janinah
14. feb 2022

Treba PCR ,velmi pravdepodobne vyjde pozitívny.K dr. by som ho nebrala ,až po negat. teste,ohrozíte iné deti v čakárni.Tiež treba vedieť ako informovať školu.

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@pribinak ahoj robili sme ráno o 7, potom o 10 o 12 a o 14 a o 20 a stel všetky negatív..

777januska777
14. feb 2022

Nemali ste niekedy teraz covid? Ci to nemôže byť Pediatrický zápalový multisystémový syndróm (PIMS).

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@lucinika idem ho objednať na pcr teda

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@777januska777 nie covid sme ešte nemali nikto z rodiny.

terry2003
14. feb 2022

Antigen je nepresný. Spolužiačky mali negatívne antigeny a pozitívny Pcr, jedna si robila antigen aj po pozitívnom pcr a na antigene jej stále vyhadzovalo negativitu.

katren
14. feb 2022

@veronikavaneska je zbytocne ho testovat tak casto, skor raz za den, max 2, rano a vecer.....ja som napr. nemala antigen vobec pozitivny, iba PCR....

jana005
14. feb 2022

@veronikavaneska testuj ho každý deň iba raz.
Nám vyšli antigenovy pozitívne na druhý deň od príznakov,to bolo v novembri a teraz pred dvoma týždňami až šesť dní od priznakov

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@janinah v škole som tiež hneď hovorila že sa mi nezdá že to môže byť covid. Aj do Edupage posiela výsledky AG. A s lekárkou som dnes volala a dohodla sa ak mu neklesnú teploty ešte pred príchodom mu spraviť ag a prísť. Budem jej volať keď tam budeme nepôjdem do čakárne s ním. Musím mi niečo dať aby nemal také vysoké teploty ❤️

katren
14. feb 2022

@veronikavaneska ja som bola v horuckach 10 dni.....vzdy zabrali iba na 4hodky a potom znovu...na teplotu nepotrebujes nic speci od dr, iba Paralen, Panadol, Ibuprofen pri covide nie....

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@katren och ja mu dávam ibuprofen 😨 prečo sa nemá dávať?

katren
14. feb 2022

@veronikavaneska pretoze pri covide je vacsie riziko zrazenin a ibuprofen trochu zahustuje krv....tak mi to bolo povedane od dr....

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@katren aha ďakujem dám Paralen ❤️

bucko555
14. feb 2022

@veronikavaneska toto bude covid treba pcr.....detská naša nadáva na tieto samotesty že sa im nedá veriť aj moja malá stále na nich negatívna a pcr.pozitivny

simsalabim
14. feb 2022

@veronikavaneska uz aj lekari hovoria, ze AG test treba robit niekolko dni po sebe, pozitivita neraz vybehne az 4-5 den. A pri covide sa moze od horucky hocico bezne od horucky, aj ibuprofen - to, ze nie, je hoax.

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

Už je objednaný na pcr.

jjanulienka
14. feb 2022

Ja som mala tiež už teploty a ag negatívny... a taktiež ma brutálne bolela hlava a krize ale len keď som mala teplotu... maly (9rocny) mal deň teplotu ale mal vyššiu 39,2 a na druhý deň mu nič nebolo...
skore uzdravenie prajem 😉

veronikavaneska
autor
14. feb 2022

@jjanulienka ďakujeme 🥰 snáď aj môjho to rýchlo prejde 👍

terry2003
14. feb 2022

Aj ja sa pridávam. Skóre uzdravenie prajem. Ja som bola antigenom pozitívne testovana v sobotu.

euka210
14. feb 2022

@veronikavaneska moze to byt aj viroza...moji teraz mali uz 2x po sebe...bolest hrdla, hlavy, teplota ci horucka, potom sopel...vsetko ag negat, covid sme mali v nov, ...6r v piatok horucka, bolest hlavy, aj grcal z toho, cely den prelezal a v sobotu rano vstal akoby nic, len sople trosku mal. Tiez som uz volala dr,lebo sa nam to tu toci, ...ze je teraz vela viroz...ale moze to byt aj covid ked ste este nemali.

moni73
14. feb 2022

V stredu od rana som mala vysoke horucky, antigen 2x negat, vo stvrtok rano negat az okolo 10tej vecer pozit.

aaaadrianaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blableblu
14. máj 2022

My sme tak skončili v nemocnici s bolesťami hlavy a teplotami a hneď do hodiny vyšiel pozitívny test na chrípku