Silná bolesť bruška z kvapiek Bio gaia

weronkaa
19. sep 2018

Maminky, prosim Vás nestalo sa vašim detičkám, že po užití kvapiek Bio gaia dostali bolesť bruška, krče a boli plačlive? Dcerka práve uživala antibiotika Zinat a mala by ku nim brať aj probiotika a boli mi doporučene tieto Bio gaia. Lenže po nich to bol fakt horor. Nemáte niektora stym skúsenosti? Akè iné probiotika by ste mi doporučili k antibiotikam Zinat? Musia sa vlastne davať tie probiotika? Ďakujem velmi pekne😊

bonetka
19. sep 2018

Bruško ju pravdepodobne boli zo Zinatu. Moja z neho hnačkovala😕

kika831
19. sep 2018

@weronkaa nepisete ako stare je dieta. Nam lekarka povedala, ze bio gaia pri antibio je slaba. Nam odporucila enterinu, je tekuta vo flasticke. Pri antibio sa odporucaju probiotika, aby sa obnovila crevna mikroflora, ktoru antibio nicia. Tiez je dolezite, aby medzi antibio a probiotikami bol casovy odstup- aspon 2 hodiny. Drzim palce

weronkaa
autor
19. sep 2018

@bonetka práveže včera som jej poobede dala bio gaia a odvtedy zacali bolesti. Zinat ešte neužila

weronkaa
autor
19. sep 2018

@kika831 dcerka má 11mesiacov. Len zatial uzila len bio gaiu. Zinat ešte neužila. Skúsim sa teda v lekarni spytat na ine probiotika. Ona ma velky problem z liekmi tohto typu na bruško..Espumisan, Infacol atď jej hroze zle robi vždy ma z nich velke krce a koliky.

malinajahoda
19. sep 2018

@weronkaa moja dcérka berie biogaia zhruba od mesiaca. Berieme ich doteraz a to o pár dní bude mať 7 mesiacov. Od narodenia je na UM. Od začiatku koliky. Lekárka ich odporučila. Som veľmi spokojná s nimi. Nikdy nemala z nich bolesti alebo kŕče. Vôbec nikdy. To by som ich vysadila hneď. Celkovo sú dobré na imunitu a pre bábätká čo sú na UM. Myslím že k antib. sú slabé. Nám tiež na koliky nepomohol Espumisan l, Infacol a ani Sab Simplex. Až Coliprev. Ale vaše bolesti bruška spojené s Biogaia mi nejdú do hlavy. Či to ešte neboli nejaké oneskorene účinky z antib.

hivanik
19. sep 2018

@weronkaa ....mna lekarka upozornila, ze nedavat 5 ale stacia 2 kvapky ...pretoze nie kazdemu robia dobre a mavaju od toho male deticky bolesti a krce

weronkaa
autor
19. sep 2018

@hivanik ďakujem veľmi pekne toto som potrebovala 👌 skusim dat 2kvapky a zajtra sa o tom poradim s lekarkou 🙂

biba1111
5. feb 2021

@weronkaa Dobry den chvem sa opytat ako to dopadlo s tou biogajou. Robila nakoniec ona zle?

fiafia
5. feb 2021

Ja som bola spokojná s probiofix baby probiotikami.