Savo proti plesniam v spálni, kde spí dieťa

1. nov 2023

Ahojte , môžem spať v izbe s malou (3 roky) keď som ráno nastriekala savo proti plesniam ? Alebo radšej nie ?

sumegova
1. nov 2023

Viete čo radšej nie ,ja vždy nastriekam a potom aj 2 dní spíme v inej izbe ,a nechám celu noc vetrať

autor
1. nov 2023

@sumegova tiež vetrám od rána, no bojím sa tam spať s ňou . Pôjdeme do obývačky na 2 dni aspoň . Ďakujem 🙂

tosomja
1. nov 2023

Ja som minule nastriekal ráno, otvorila balkón a do večera nebolo cítiť. Spali sme tam normálne.

autor
1. nov 2023

@tosomja momentálne niesom doma , vetrám len vetračkou , takže neviem či do večera nebude cítiť . A keďže už necítiť , tak tam spať môžeme, nie ?

viestta
1. nov 2023

Na steny nikdy nestiekaj savo. To len dezinfikuje a vybieli plesne, aj to len na chvilu. Kupte si bezchlorovy fungicid na steny a striekajte s nim. Fungicid plesne nici, nie len prekryva dosledky. avo sa pouziva na povrchy, ktore sa daju umyt.
A ked mate plesne, tak vetranie na vetracku je kontraproduktivne. Treba vetrat narazovo, prievanom cez otvorene okna. Niekolkokrat denne. A samozrejme zistit a odstranit pricinu, zvysenej vlhkosti. Tym zabranite aj tvorbe plesni

deti95060810
1. nov 2023

tiež nastriekame ráno , vetráme celý deň a večer spíme v tej miestnosti...

simca06022011
1. nov 2023

Zvyčajne som striedala ráno, a potom vetrala a večer sme spali...

sapetka
1. nov 2023

Su postreky bez chloru.. vobec ich necitit postriekas a plesen je prec./ savo by som nepouzivala

sapetka
1. nov 2023

no a presnw toto som chcela este napisat co
@viestta savo nie je na steny!