Sab Simplex - dávkovanie pre 6-dňové dieťa

dominika0808
15. feb 2023

Ahojte, prosim Vas mam 6 dnovu dcerku a po nasadeni mojho mliecka ma bolesti v brusku velmi zle spi stale place a krci nozkami co vam zabralo? Odporucili mi lvapky sab simplex ako ich davkovat pri takom malom babatku? Za kazdu radu budem vdacna

elusak
15. feb 2023

Ahoj, nám hodne pomohla Biogaia. Sab simplex sa má dávať 15 kvapiek pokiaľ viem, pretože som najprv chcela dávať ten, ale nakoniec mi odporučili v lekárni Biogaiu, tá je dobrá aj na trávenie tak obecne. 😊

simona92101
15. feb 2023

@dominika0808 pokial sa krci po tvojom mlieku,musi jej vadit urcita potravina,ktoru konzumujes,napr.laktoza.na to ti ani probio ani ziadne kvapky nepomozu,len eliminacna dieta

dominika0808
autor
15. feb 2023

@elusak a kombinovat biogaia a sam simplex sa nemoze?

dominika0808
autor
15. feb 2023

@simona92101 ako myslis prosim ta ? Co myslis ze by som mala vysadit?

sandra151
15. feb 2023

Pokiaľ by vadila laktóza tak diéta nepomôže. Materské mlieko obsahuje najviac laktózy a to nič nezmení. A ešte k tým kvapkám. My sme vyskúšali celú lekáreň ale najlepšie boli espumisan kvapky.

simona92101
15. feb 2023

@dominika0808 tak napr.BKM je najvacsi alergen, arasidy, kava, pecivo cerstve moze vadit

elusak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elusak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elusak
15. feb 2023

@dominika0808 ja som kombinovala Bioagiu a Espumisan prvé 3 mesiace kedy hrozí najviac novorodenecká kolika (neobjavila sa nám po dobu tych 3 mesiacov ani 1x ale to je individualne) ... sab simplex mi bol doporuceny namiesto espumisanu keďže má espumisan teraz vypadok (obavala som sa koliky aj vo vyššom veku) ale zatiaľ som sabsimplex použila v kombinacii s biogaiou 3 dni po sebe, keď malý neprtkal (a nestalo sa nič zlého) pretože pani farmaceutka v lekarni mi povedala ze sab simplex má také iste zloženie ako espumisan, takže som sa neobavala ho kombinovať s biogaiou...

mata0076
15. feb 2023

@dominika0808 my sme od 2 tyzdnov davali sab simplex najskor 1 krat, potom aj 2 alebo 3 krat denne, a jasne moze sa s biogajou aj tu sme davali, aj coliprev a poviem ze nic nepomahalo nejak. Mali smw koliky a odzneli same po 3 mesiacoch. Vela masirovat brusko, davat na brusko, teplo na brusko. Skakali sme snim na fit lopte,nosili aby neplakal. A to bol cisto na MM. Tak vela zdravicka prajem treba vydrzat.