Rybí olej pre deti, po ktorom vidieť pokroky

12. okt 2022

Ahojte prosím veľmi pekne, ktorý rybí olej je najlepší pre takmer trojročné dieťa? Slabo rozpráva, logopedička je ochotná nas zobrať až po treťom roku, a ďalšia je až 80km a nemám auto takže nehrozí. Pediatricka poradila rybí olej. Ktorý je silný a kvalitny na cene mi nezáleží ďakujem

3nikus30
12. okt 2022

Jednoznačne Zinzino

autor
12. okt 2022

@3nikus30 idem pozrieť, ďakujem. Pomohlo vám rozrozpravat dieťa?

zuzkaa1991
12. okt 2022

Ja som davala od Forever videla som krasne vysledky uz p mesiaci kludne napiste správu napisem voac

flofi
12. okt 2022

My mame obycajny Mollers z lekarne a teda ostala som neskutocne prekvapena co sa po no zacalo diat

andrea_prestastna
12. okt 2022

@flofi co take???

janka1011
12. okt 2022

@zuzkaa1991 samozrejme, pretože ho predávaš...

guliver19
12. okt 2022

@3nikus30 az take jednoznacne to zas nienje😄

zuzkaa1991
12. okt 2022

@janka1011 ne nepredavam pouzivame doma.....plus aj muzovi sa cholesterol opravil ;)

deni9
12. okt 2022

Aj my sme začali teraz používať Zinzino olej tak uvidíme...ale počula som na nho same chvaly

marzuz89
12. okt 2022

@flofi tiez ma zaujima, co take.. Tiez ho syn berie ale teda nevidim ziaden rozdiel 😉

marzuz89
12. okt 2022

Pouzivame tiez Mollers, ale kvoli imunite, nie reci. Na rec radsej skus aktivnu pracu s drobcom, odporucam Knihu o detskej reci, a IG ucty logopedka_jednoducho a ine, velmi vela ovolyvnis spravnym pristupom. Kym budete cakat na termin, dokazes vela aj sama 💪

autor
13. okt 2022

@zuzkaa1991 nie, mali sme ho a nič teda... Aj equazen a tiež nula bodov... Ale ďakujem 🙂

autor
13. okt 2022

@flofi aj mňa zaujímajú aké pokroky a za ako dlho ste zbadali? Ďakujem

autor
13. okt 2022

@marzuz89 ďakujem, samozrejme snažím sa pracovať, rozprávame sa tvárou v tvár, chytá sa ale fakt pomaly,myslela som že olejmi to trošku nakopneme. Equazen aj Forever sme mali ale slabota.

3nikus30
13. okt 2022

Moje nebolo treba rozrozprávať,lebo mi rozpráva plynule od jej 1,5 roka a je veľmi šikovná,ja som olej užívala už od tehotenstva. Prikladám ti článok od Moniky,ktorá má s klientmi skúsenosti,že to veľmi pomáha.
https://www.zdravedieta.com/post/patríte-do-tej...
Na fb stránka:Liečime deti-stravou a bylinkami

petik22
13. okt 2022

rybi olej pomoze,ale necakaj zazraky.... zlepsi hrubu,jemnu motoriku,porozumenie. na nete je kopec inspiracii. akonahle sa zlepsi toto,posunie sa i v reci. vlastna skusenost
napr. ja som bola velmi spokojna s neurotreskou. treba vyskusat co Vam najviac sadne