Rybí olej pre deti

aatina
2. júl 2014

Kamarátka ktorá žije v Nórsku mi spomínala, že rybí olej je dobrý na zdravý vývoj dieťaťa a tam ho dostáva povinne každé dieťa. Máte s tým skúsenosti ? 500 ml balenie za 15,- eura je dobrá cena ?

25daniela
2. júl 2014

A kde to kupis?

lucy125
2. júl 2014

@aatina ja som včera akurát kupila v lekárni pravy rybi olej a dávam ho od včera 1x denne malemu-200ml za 7€ som vzala.Je to čisto z morskych ryb a je zbaveny prichute a zapachu.

alietam
2. júl 2014

ahoj nam ho odporucila pediatricka na 5 rocnej preventovke davam jednu tabeltku vecer ze je to prospesne na mozog lebo sa ma pytala ci ho chceme dat na cas do skoly a ja som vravela ze asi ano ale uvidim na nazor psychologicky ale on je taky ze nie je hlupy ale ked sa chcem s nim ucit tak na silu si nezapameta asi je to aj lenivostou tak nam odporucila ryby tuk ze mu mame davat ze je dobry aj na mozof ale zeby mu to pomohlo no neviem neviem xixi 😀 my sme ho kupili v lekarni max ale kolko stal tak to neviem kupoval muz a pytat pre deti

aatina
autor
3. júl 2014

@25daniela kamarátka mi ho prinesie priamo z Nórska v auguste.

25daniela
3. júl 2014

@aatina no jo, ja kamosky take nemam 🙂 ale rozmyslala som, zeby som ho davala detom, ale ja ked mam pozit lizicku oleja, tak len myslienka na to mi dviha zaludok... skoda vyhodit peniaze v lekarni, ked mi to deti nezjedia...

aatina
autor
3. júl 2014

Hmmm 😕 tak ten z Nórska má citrónovú príchuť a že vraj vôbec nie je cítiť za rybami. Lebo ak áno tak ani moje deti to neprehltnú 😎 a kámoška má potom po chlebe 😀

Vravela že s tým čo predávajú v lekárňach sa nedá vôbec porovnať.
Keď ho donesie tak Vám napíšem aký bol a či ho moje detičky jedli v pohode 😉

tigri
3. júl 2014

Ja som davala vsetkym troch detom od nutraceutiky...maju aj pre mensie aj pre vacsie deti...tiez je zbaveny prichute a je velmi kvalitny

charlie1980
20. jún 2015

Baby, ake mate skusenosti s rybim olejom...? Pomaha na hyperaktivitu...? Badali ste nejake zmeny pri pozivani...?

ninah1486
17. máj 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja nasmu kupujem rybi olej od galvexu

beahavala
18. máj 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

Nepozeraj tu moc na cenu, ale skôr na kvalitu toho oleja.