Rozdvojený palček na ruke u deti

renattka24
20. aug 2022

Ahojte. Mám krásnu zdravú dcérku ale 5septembra ideme na operaciu do Ružinova na plastickú chirurgiu. A ja mám už veľké obavy. Má niekto skúsenosti s týmto oddelením?alebo mal niekto taký problém? Ďakujem za odpovede

andrejka1974
20. aug 2022

@renattka24 sú tam najlepší plastický chirurgovia my sme tam boli síce už dávnejšie pred 9 rokmi dcérka mala šesť prstov na oboch rukách aj jednej nožičke operovali jej všetko naraz keď mala 7 mesiacov v utorok nás prijali v stredu operovali a v piatok po vizite sme išli domov nič ju nebolelo mala len sterilné štvorčeky cez stichy ktoré po 10 dňoch vybrali

renattka24
autor
20. aug 2022

@andrejka1974 jej fakt? Nas teda prijmu v pondelok a utorok jej to maju robit. Ja sa len bojim ze bude mat nejaku traumu alebo co. Ona teraz po corone sak sa bala ludi ked sa nikam nechodilo a teraz je taka fajn zostane uz aj sa varovať aj do skolky sa strasne tesi. Ale ja sa bojim ze bude upnuta na mna po tom... A ako to prebiehalo ked ste isli na salu?toto je najhorsie to odlucenie od matky raz som to zazila a teda pamata si to dcerka doteraz a je taka laknuta stale....a to ma 10rokov

andrejka1974
20. aug 2022

@renattka24 však je už veľká neboj sa dá to v pohode moja malá vtedy 7 mesiacov mám aj staršiu dcéru a tá si už dvakrát zlomila ruku tak že jej ju museli naprávať raz pravú o štyri roky ľavú a bola v nemocnici sama a úplne v pohode a to mala prvýkrát 8 a druhýkrát 12 a vždy dávajú deťom pred operáciou oblbovak takže si to nepamätajú sú oblbnute a aj srandovné občas neboj sa dáte to v pohode

renattka24
autor
21. aug 2022

@andrejka1974 no práve ze uz ma 3rocky. Ma rozum uz velky. A aj dcerke dali oblbovak ale kym ju zobrali n salu orestal účinkovať a driapali mi ju z náručia.....hrozna spomienka aj pre nu aj mna. Ale sak budem sa na to pýtať vsetko budem chcet vediet . A nahodou nadstardand izby tam nie su? A wifi vraj tiez nie 😀

andrejka1974
21. aug 2022

@renattka24 to neviem my sme boli vtedy dve na izbe