Rozdielne ušká u trojtýždňového bábätka

simapincekova
11. apr 2020

Ahojte. Mame necelé 3 týždne a dnes som si všimla ze jedno uško mame iné ako druhé. Nestretli ste sa niektorá s tým? Ďakujem svojej pediatricke ideme vo štvrtok tak ak by sa dovtedy našla nejaká rada alebo skúsenosť budem rada. Pridávam aj foto.

syslik81
11. apr 2020

nikdo nema autenticke usi .. tie sa vyvyjaju az do predskolskeho roka .. je to len kozmeticka vada s kt sa nic nerobi .. bud rada ze je zdrave a pocuje

stanulienkat
11. apr 2020

Nikto na svete nie je symetricky rovnaky. Ak nema iny problem,nezatazuj pediatricku.

martinka13
11. apr 2020

Joj moj syn mal jedno oveľa viac ohnute v hornej časti. Postupne sa to dorovnalo. Toto nie je prípad pre pediatra 😉. Krásne bábätko máte

nika82
11. apr 2020

@stanulienkat @martinka13 ani neviete ci tam ide z uchom alebo scim , dr je nato aby poradil a usmernil co dalje

martinka13
11. apr 2020

@nika82 no ospravedlňujem sa, že som povedala svoj názor pani múdra. Mimochodom, mamička sa vyjadrila jasne, pokiaľ ste nepochopila

nika82
11. apr 2020

@martinka13 ked uz chytate za slovicka, tak nenapisala ze ide k dr s uchom, len ze ide k dr

martinka13
12. apr 2020

@nika82 absolútne nechápem Vášmu útoku. Nemáte čo robiť? Bola som absolútne slušná k autorke. Krásnu nedeľu Vám aj Vašej rodine prajem.

nika82
12. apr 2020

@martinka13 útok na mk ste asi ešte nezažila , peknú nedeľu

martinka13
12. apr 2020

@nika82 tak asi máte viac skúseností.... užite si ich

lenadka
12. apr 2020

@simapincekova ani ja nemám rovnaké uši, na jednom mám špic a jedno mám o niečo vyššie ako druhé 😝 to vidno len keď si dám slnečné okuliare, ešte že nemusím nosiť dioptrocké 😂

nibiru
28. máj 2020

Neboj sa keď bude väčší nikto si to nevšimne aj moja dcéra má úplne odlišné uši,jedno má po mne a druhé po mužovi našťastie ich nemá po mne také lopúchy a neostávajú jej ako mne 😂
Ja mám zase 1 vyššie ako druhé