Ročné dieťa nechce stúpať na nohu

2. dec 2022

Dobry den, ročne dieta zliezlo z postele, nepadlo, ale asi sa len posmyklo. Boli sme vedla neho, no nevieme, čo sa presne mohlo stat. Ale začalo plakat a nechcelo stúpiť na jednu nozicku. Isli sme do nemocnice, na rontgene nebolo nic, ale dali radsej nozicku na týždeň do dlahy. Po týždni dali dlahu dole, lebo rontgen pekný, nozicka bez opuchu atd, ale je to už odvtedy 10 dni a stále sa na nohu nepostaví. Kope ňou, vystiera, stvornozkuje, ale nepostaví sa😢 nemáte skúsenosť? Nemôže to byt len natiahnutý sval a treba počkať? Bojim sa

janinah
2. dec 2022

Môže mať zápal bedrového kĺbu.davajte tri dni nurofen sirup podľa dávkovania v letáku

barbora0308
2. dec 2022

Toto treba naozaj riesit s lekarmi, liecbu na zaklade rad a skusenosti inych mamiciek by som nenastavovala, kedze kazde zranenie je ine. Drzim palce nech je dietatko co najskor fit! 🤞❤️

autor
2. dec 2022

@janinah dakujem

autor
2. dec 2022

@barbora0308 Dakujem, v nemocnici nám povedali, ze mame počkať týždeň a ísť k lekárovi,ale radsej uz v pondelok pojdeme. Som z toho zúfalá

barbora0308
2. dec 2022

Urcite a plne chapem tvoje obavy, ja by som sa inak nezachovala.

ankare
2. dec 2022

Och, toto Ti nezávidím. 😔 Ja len verím, že bábo je v poriadku a začne riadne na nôžku dostupovat. 😐 Skoré zahojenie!