Ročná dcéra má Covid-19

miriam7979
19. okt 2021

Ahoojte prosim poradte🙏🏼 Dcerka je covid pozitivna, ma 14 mesiacou ma soplik,kasel a teploty sem tam a hlasok jej to troska chytilo😏😣bojim sa onu som nestastna z nej taka je bez nalady…doktor nam povedal mame sa zbavit soplika a bude dobre…ale tento soplik pri korone je iny taky hnustny husty (vidim ked odsavam a aj ja mam taky) A nevieme sa ho zbavit 😏uz vcera manzel kupil inhalator troska pomohlo ale aj tak nejake typi radi alebo sirupy co pomozu ? Budem rada 🙏🏼 Davam momentalne sinupret, trifed zlty, kalciovy na hlas, a kvapky a morsku vodu, a v inhalatori je vincentka…uz neviem co ako jej pomoct…my sme ok len ona takto
Dakujem🙏🏼❤️

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
19. okt 2021

@martinq54 1-rocna zaockovana na covid??

miriam7979
autor
19. okt 2021

Nie kdeze🙈na covid nie

miriam7979
autor
19. okt 2021

@martinq54 iba normalne klasicke ockovania co patria k jej veku…🙏🏼

luccija
19. okt 2021

@martinq54 si normálna??
@miriam7979 neboj sa máte dobré lieky trifed dobre zaberá.Deticky to dobre zvládajú držte sa

miriam7979
autor
19. okt 2021

@luccija anoo? Nemusim sa bat nicoho? 😔 prejde ju to vsak…lebo my to dojde take ze malicka je a tak sa trapi s koronou😏 trifed jej davam len 1ml vraj viac nemoze na svoj vek davam od piatku ale nejak nevidim zlepsenia..doktor ze len toto davat

mongi2010
19. okt 2021

@miriam7979 neboj zvladne to, moj syncek mal koronu ako 3mesacny .
vela zdravia prajeme 🙂

petus998
19. okt 2021

@miriam7979 mojim detom colmucol pomohol na vykasliavanie pri covide to bola jedina zachrana vyskusali sme xy sirupov az na tento

hipuska
19. okt 2021

Ak nemá horúčky, u nás zaberá aj keď sa kúpanie. Zavrem do sprchovacieho kúta, necham pustenú vodu a z tej vzniknutej pary sa vždy zvykne uvoľniť dýchací systém. Inak, netreba dajak panikáriť. Aj obyčajny zápal dych.ciest sa lieči dlho. Cez 10 dní. Moje deti niekedy pokasliavaju po chorobe aj 3-4 týždne

luccija
19. okt 2021

@miriam7979 určite bude v poriadku kľud...

mihula
19. okt 2021

a to pred rokom kecali,že detí sa covid nedotkne.Same klamstva

dievcacitajucelist
19. okt 2021

@miriam7979 ahojko môžem sa spýtať ako ste drobca testovali? Švagriná je pozitívna a oni majú tiež dvojročne dvojičky..

zuzkaa1991
19. okt 2021

@miriam7979 ako dlho ma koronu??aj by dospeli mate??nebojte sa bude vsetko ok deticky zevraj dobre zvladaju vit D jej davajte probiotika aj kvalitne a vit.C ak by ste nasla.pre take babo

oblecenie99
19. okt 2021

@mihula Práveže od začiatku boli prípady, že to dostali aj malé deti. Iba mali slabší priebeh alebo žiadne príznaky. Platilo to pre" pôvodný" covid, delta je už o inom.

bee822
19. okt 2021

@miriam7979 my ked sme mali covid, odporucila nam detska lekarka pre 3rocnu dceru kvapky kaloba - skuste sa spytat v lekarni, ci ich mozu aj deti od 1 roka - su to prirodne kvapky. Zelam skore uzdravenie.

ritta86
19. okt 2021

Otapena moze byt aj z trifedu, niektore deti su z toho aj agresivne, niektore spave. Je to silne liecivo. Robite vsetko dobre, inhalator sol, sinupret, vsetko bude OK, len cas to chce. Vela pit vitaminy C a D by som jej teraz dala vyssie davky.

monuska1234
19. okt 2021

@miriam7979 my sme mali covid na prelome rokov 2020/2021,mladsia dcera mala 10m,mala kasel a sopel,do 8 dni to vsetko preslo,neboj,zvladnete to a bude dobre,skore uzdravenie zelam 🍀

leona45
19. okt 2021

Moj od trifedu bol ako opitý a ospalý

fiafia
19. okt 2021

Môže na ňu pôsobiť trifed niektoré deti vraj blbo reagujú. Inak to chce čas.

oli18
19. okt 2021

Ako ste niektore prisli na to, ze vase malicke deticky maju koronu? Moje vnucata, od kedy nastupili do skolky uz druhy krat su chore, zvysene teploty, kasel, sople. Boli u dr, rec o korone nebola.

evaachesa
19. okt 2021

@oli18 no jedine testom, ako inak?

oli18
19. okt 2021

@evaachesa to s kazdym soplom s babatkami bezite na test?

marlent
19. okt 2021

@oli18 nas vzdy posle mudr alebo mu urovi v ordinacii ked sa jeho dychanie/kasel/ nieco proste vymyka "beznemu ochoreniu".
My sme boli pozitivny vo februari. Najskor ja manzel 4 dni po mne, syn bol na testoch ako posledny robili vyter len z pusy bol negativny..

evaachesa
19. okt 2021

@oli18 mám akurát chorého syna a na test som ho nebrala...otázka bola ako sa to dá zistiť, či? jednoznačne jedine s testom 😉

naloxon
19. okt 2021

Nehnevajte sa ale testovať bábätká na covid.To vážne??? Ste normálne???

vanda323
19. okt 2021

@leona45 Moja dcérka 6 ročná má covid tiež máme trifed a spi po nom

nevenka
20. okt 2021

@naloxon a co je na tom nenormalne, prosim Ta?
@miriam7979 ja by som este skusila kupit nejake kolostrum, my sme davali uz skor kvoli bolestiam bruska, ja som kupila normalne kozie a vysypala do kase, napriklad. Teraz ma drobec 10 mesiacov a treti tyzden sople, zacala som mu davat pol tobolky 400mg-ovej. Testovali sme len skolaka a skolkarku, boli chori tiez a v karantene. Bpli negativni, tak babatko sme netestovali.tiez ma huste tie sople, teraz mu zatekaju uz do hrdla. Oni nevedia fukat nos, to je preto u nich take dlhsie trvajuce...neboj, zvladnete to 😉

evaachesa
20. okt 2021

@naloxon a čo z toho dieťaťa nebodaj ubudne? Syn bol na pcr kvôli operácii ako 1,5 ročný a otvoriť ústa zvládol úplne v pohode...deťom len pošteklia ústa tyčinkou 😉

janulik270
20. okt 2021

@miriam7979 ak ma zeleny soplik urcite predpisat pamycon,nasadit vit,c,d,zinok,plus od teploty na zachripnutie kalciovy sirup a urcite zavolat lekarke mozno napise antibiotikum ak sa kasel zhorsil.

ja_mama
20. okt 2021

@naloxon myslis, ze na ine virusy/bakterie sa babatka netestuju ked je problem? Vytery z krku, nosu a inych otvorov sa beru uplne bezne ci uz babatkam, detom alebo dospelym, v com je test na covid iny?