Rehabilitačné centrá na Slovensku

valika69
19. mar 2017

Dobrý večer, viete mi prosím vás niekto poradiť niaké dobré rehabilitačné centrum na Slovensku pre 7- ročné dievčatko s DMO? Ešte nechodí je po operácii pravého kĺbu, ktorú absolvovala v nemocnici v PŘEROVE v januári. Chodia s ňou na pobyty do Kováčovej a momentálne sú v Dunajskej Lužnej. Šetríme aj na ADeli, kde jej to veľmi pomáha. Ale je to tam dosť drahé, a teraz nechceme veľmi čakať kým nazbierame peniažky. Prosím vás o radu, kde je to také prijateľnejšie a naozaj to pomáha, s čím máte aj skúsenosť.
Ďakujem

stascha
19. mar 2017

Ahoj, my nemáme žiaden hendikep, ale maly neotáčal poriadne hlavičku keď mal cca 4 mesiace, tiež sme chodili Do Tetisu v D. Lužnej cvičili vojtovku a velmi nám pomohli, Teraz tam tiež chodíme a len na rehabilitačné cvičenia a viem, že sú tam šikovné rehabilitačné sestry, určite Vám aspoň trošku pomôžu v rámci svojich možností.

haimi
19. mar 2017

Nemám osobnú skúsenosť, ale nejaké kocky od nás zo skupiny vojtovka áno. Je to súkromné, robí tam pani, ktorá robila dlhé roky v Luznej. www.rehabfit.sk
robia pobyty pre deti aj s úbytkom. Ešte Renona, ale to je cca také drahé, ako Adeli

monnaa
19. mar 2017

@haimi - môžem sa spýtať, ktorá rhb sestrička z Tetisu odišla robiť do toho nového súkromného centra ? Pozerala som si stránku a vyzerá to zaujímavo...... akurát tam nemajú uvedený personál, Ďakujem
@valika69 - ešte možno kúpele v Kováčovej, tam sa chodí na min. 3 týždne

haimi
19. mar 2017

@monnaa Timea Cinkos. Na FB ma aj fotky, tak ju možno spozna. https://www.facebook.com/Rehabfit-9976214636528...
chodia k nim aj deti s dmo, tak skúste napísať, koľko to aktualne stojí, ale 6 mesiacov dozadu písala jedna baba, že 700eur na 10dni aj s ubytkom

monnaa
19. mar 2017

@haimi aha, jasné, TImea.....tá bola naozaj šikovná, Ďakujem moc za info 🙂

valika69
autor
19. mar 2017

Ďakujem veľmi pekne 😊 skúsime tam napísať určite.

evitka83
20. mar 2017

@valika69 pozrite si renonu. Je to tiez drahe, ale maju nejake prispevkove programy z coho sa da hradit cast pobytu